Слобідські футболісти шукають спонсора
Сільському голові Олександру Мозирку є про що поговорити з найактивнішим депутатом сільської ради шістьох скликань Сергієм Ігнатенком.

Останні вибори, які відбулися в Україні, слобідчанам пішли на користь. Торік комунальне господарство, яке діє при сільській раді, від одного з кандидатів у народні депутати України отримало зерно­збиральний комбайн.

Ех, дорога!

Територіальна громада Слобідки торік працювала у звичному і налагодженому трудовому ритмі: городи оралися, запорювалися, урожай з них збирався. Працював млин, функціонували усі заклади соціальної сфери, стабільно надходила у будинки до селян вода з водогону.

Сільський голова Олександр Мозирко, звітуючи перед людьми за зроблене, зауважив, що не усе споживачі води сплачують за цю послугу. А вода у Слобідці чи не найсмачніша на увесь район, за нею приїздять навіть із навколишніх сіл.

Перебої у електропостачанні наносять шкоду водогону, трапляються пориви. І млин назріла пора перевести у нове приміщення, а не чекати, доки старе завалиться.

Зимової пори вулиці у селі і дорога до траси Чернігів – Грем’яч регулярно і своєчасно очищалася від снігу. Та сільського голову дуже турбує стан тієї дороги, яка сполучає Слобідку з чернігівською асфальтівкою. Там суцільні вибоїни, ями…

– Буду шукати компромісне вирішення цієї проблеми з орендарями наших земель, аби разом відремонтувати дорогу, – сказав Олександр Олександ­рович. – Пропонуватиму їм укласти меморандум щодо відрахування коштів на потреби соціальної сфери села, інакше нам цю проблему не вирішити.

Варто додати, що дерева, які ростуть обабіч вказаної дороги, – старі, хворі, сухі та перерослі. Тож створюють реальну небезпеку для транспорту і для пішоходів. Керівник територіальної громади має мету позбутися і цієї проблеми.

– Ще «дістає» наше село «Менарайагролісництво», яке випилює і вивозить ліс, розбиваючи дороги, – зауважували на зібранні слобідчани. – Чи є на нього якась управа?

Світлі плани, добрі мрії

У селі є непогана футбольна команда, але їй потрібен щед­рий спонсор, щоб форма у її гравців була відповідна. Кошти потрібні й для поїздок на матчі.

Торік один із кандидатів у нардепи, даруючи комбайн «Нива», обіцяв підтримувати і сільських футболістів матеріально. Хлопці грають добре, тож команду треба зберегти. Та не склалося, не

обрали люди того кандидата.

– Може, знайдуться добрі і щедрі вихідці з нашого села, які подадуть руку допомоги футболістам, – розмірковує Олександр Мозирко. – Знайшлися ж такі, що хочуть побудувати у Слобідці, на своїй малій батьківщині, капличку.

Ще одна проблема турбує і дивує слобідчан. Виявляється, аби з Чернігова доїхати до повороту на Слобідку, треба купувати квиток або до Ганнівки Сосницького району, або до Жовтневого. Нема, виявляється, офіційної зупинки «Слобідка».

А ще дивує селян ціна квитка: у касі на Менській автостанції продають його пасажирам за сім гривень, а сосницькі автобусники, заїжджаючи у Слобідку, правлять усього п’ять. Де ж логіка?

На зборах слобідчан був також присутній заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв. Він відповідав на запитання членів територіальної громади і обіцяв посприяти у вирішенні їхніх проблем.

Коментарі закриті.