Юлія Гришай має міцний характер, цілеспрямованість і витримку. Вирішила вчитися в одному із найпрестижніших юридичних вишів України – вступила на бюджет. Мріяла зі шкільних років працювати у правоохоронних органах – і стала слідчим.

Родом Юлія з мальовничої Климентинівки, що належить до Ленінівської сільради. Дівчина з «глибинки», маючи простих роботящих батьків, гарно закінчила школу. І за прикладом старшої сестри подала документи на вступ до слідчо-криміналістичного факультету Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» у Харкові.

Згодом закінчила тут магістратуру і, маючи спеціальність правознавця, за направленням приїхала працювати на рідну Менщину, до райвідділу УМВС України в Чернігівській області. Так у родині Гришаїв і стало два дипломованих юристи. Щоправда, старша донька, Олена, згодом виїхала до Москви.

Із квітня минулого року Юлія почала працювати дізнавачем, а невдовзі її призначили слідчим. Дівчина зауважує, що не розчарувалася у вибраній професії.

– Складні ситуації мене не лякають, – посміхається. – Скоріше загартовують характер. Колектив у нас молодий, дружний, колеги завжди приходять на допомогу, підказують. До речі, й підслідні, не зважаючи на мій вік і стать, ведуть себе коректно. Та і я їм спуску не даю, одразу «ставлю на місце».

Отак у молодого слідчого і минають робочі будні у рутинній ненормованій роботі: розслідування крадіжок, фактів тілесних ушкоджень, підробки документів і т.д. Однак, маючи таку досить нехарактерну як для жінки професію, Юлія залишається привабливою: під час спілкування відзначаю її ідеально підігнаний до стрункої дівочої фігури формений костюм і кокетливу сумочку зі стразами.

– Аякже, – чую відповідь, – жінка завжди повинна бути привабливою, незалежно від професії.

Коментарі закриті.