Нагадуємо платникам податків, що скористатися податковим компромісом можна до 16 квітня 2015 року включно.

Така можливість передбачена Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який прийнято Верховною Радою України 25 грудня 2014 року та набув чинності 17 січня 2015 року.

Податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України.

Відповідно до закону, при застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5 відсотків від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов’язань. При цьому інші 95 відсотків такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

На прийняття рішення щодо участі у процедурі податкового компромісу та подання відповідних документів до контролюючого органу платник має 90-денний термін з дня набуття чинності законом. Враховуючи дату введення законодавчого акту в дію, цей термін збігає 16 квітня 2015 року.

Отримати детальну інформацію щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податків на прибуток підприємств та на додану вартість у разі застосування податкового компромісу розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України у розділі „Податкові зміни – 2015”.

Отож, не втрачайте свій шанс та скористайтеся унікальною можливістю податкового компромісу.

Коментарі закриті.