Є об’єктивні потреби громади Менського району в медичному обслуговуванні, є відповідні проблеми в його організації, особливо зараз, під час реформування.

 

І є дві політики різних структур. Ось на прикладі виниклих проблем з фінансуванням медицини і порівняємо ці дві політики.

Проблема співфінансування медицини постала на 38 сесії міськради. Депутати вирішили зробити перерву і надати фахівцям можливість розібратися. Відразу виникає питання – чому фахівці не могли зробити це, скажімо так, в “автоматичному” режимі, в робочому, буденному порядку?

Автору вбачається дві причини. Перша, це політика Примакова, котру найкраще описує віршик ще радянських часів (тоді такі керівники теж були):

Життя як в курятнику

Клюй ближнього,
Гидь на нижнього,
Лізь вище,
Щоб тебе не обгидили.

Другою причиною автору вбачається (суб’єктивне бачення) жахлива некомпетентність керівника фінансового управління міськради Володимира Костенка.

Переглядаючи відеозапис ви побачите як некомпетентність Костенка, так і подивуєтесь тому, чому ці проблеми не були вирішені в робочому порядку. Щодо Примакова, то в нього талант замість організації нормальної взаємодії з різними структурами запрошувати для протидії всіляких “консультантів” на зразок сумнозвісного Шкарпітька. На цей раз він запросив Миколу Силенка, котрий свого часу просто вразив автора матеріалу розумінням децентралізації як боротьби ОТГ з районними структурами замість організації співпраці з ними.

Вкрай важко але здоровий глузд і необхідність діяти на інтереси людей все ж перемогла. Під час другої частини 38 сесії міськради необхідні рішення були прийняті:

Не приховую, що мені було приємно чути оптимістичні слова з вуст генерального директора Григорія Разнована. Зокрема те, що скорочень ні відділень, ні людей в лікарні не буде:

Ну і, на завершення, зразок того, на що орієнтований Примаков замість наполегливої роботи на благо громади, що він організовує замість ефективної взаємодії в районі і ОТГ:

Боже, який нафталін! Так славили тільки колишню компартію і її генерального секретаря! Про яку співпрацю може йти мова, коли події представляються так немов немає ні громади, ні району, ні України – є лише сонцесяйний Геннадій Анатолійович! Гидко. І дуже шкідливо.

Коментарі закриті.