У січні цього року на міській вулиці Кабули місцеві жителі бачили лисицю. А в Стольне унадилися єнотовидні собаки. Під час одного такого «візиту» єнот травмував 11-річного хлопчика, який з цікавості вирішив погодувати тварину. Нині хлоп’я отримує медичну допомогу з метою профілактики захворювання на сказ.

Про це «Нашому слову» повідомив начальник управління ветмедицини Олександр Белашко.

Він зазначив, що з листопада 2011року карантинні обмеження введено в чотирьох пунктах: урочищі «50-й кілометр», Феськівці, Блистові та Мені.

На початку лютого вбито лисицю в Степанівці. А 25 лютого на одному з подвір’їв у провулку Робітничому в Мені знищено лисицю та покусану нею собаку. У неділю хижа тварина відвідала декілька господарств у Ленінівці, де також вбито травмовану нею собаку, сама ж руда втекла.

Управління ветеринарної медицини в районі ще раз нагадує: у випадках появи диких тварин у населених пунк­тах негайно повідомляйте в органи місцевого самоврядування. При покусах домашніх тварин чи людей терміново звертайтеся у держветустанови або санепідемстанцію. До прибуття спеціалістів не торкайтеся голіруч диких тварин та ослинених ними домашніх тварин, птиці та предметів.

Також управління ветмедицини переконливо просить усіх господарів дотримуватись правил утримання собак – вони повинні бути на прив’язі. За порушення цих правил передбачена адміністративна відповідальність.

Коментарі закриті.