Сесія-РР-23.01.201423 січня відбулася сесія Менської районної ради. Серед багатьох питань найбільш резонансними вбачаються два: укладення контракту з головним лікарем центральної районної лікарні і обговорення суспільно-політичної ситуації в районі.

Інколи доводиться чути побажання: мовляв, виклади побачене і утримайся від оцінок, ми самі визначимося. Жодним чином не можу погодитися з таким підходом, тому що той спосіб, в котрий ми визначаємося, призвів і до руйнації економіки, і, в решті решт, до війни. Звісно, сказане мною не є істиною в останній інстанції, це лише один з варіантів бачення шляху в успішне майбутнє. Цілком можливо існують і більш досконалі варіанти. Ось, приміром, своє бачення виклав міський голова Федір Фесюн.

Чому світобачення вбачається неймовірно важливим? Тому, що на його основі ми приймаємо рішення, від котрих залежить не лише наше життя, а й життя майбутніх поколінь. Ось чому так важливо аналізувати різні варіанти оцінок і вибирати з них ті, котрі ведуть не до загибелі, а до успішного щасливого життя.

Втім, спочатку відео, а потім авторське бачення.

Борці і творці. Авторське бачення.

Все, що є гарного в цьому світі, створено творцями. Втім, є така точка зору, що і сам Світ створений Творцем. А борці, хто вони і навіщо потрібні? Та, власне, для одного – розчистити шлях творцям, якщо їм щось заважає. Якщо ж творців немає, то борці перетворюються в паразитів, котрі здатні лише перерозподіляти результати праці інших людей на свою користь.

Ось під таким кутом зору давайте поглянемо на ситуацію з укладенням контракту з головним лікарем ЦРЛ.

Петро Хомрач, як головний лікар, творець? Судячи з того, що Менська лікарня одна з найкращих в області, що переважна більшість трудового колективу підтримала його кандидатуру, що велика частина населення більш позитивно, чим негативно оцінює результати його роботи можна зробити висновок – так, Петро Хомрач творець.

Чи ідеальний? Мабуть ні, бо інакше в районній лікарні малися б щонайменше декілька підготовлених фахівців, готових якісно виконувати обов’язки головного лікаря.

Добре, а чого добивалися борці? Розраховували на те, що районна рада укладе контракт з іншим кандидатом? Звісно ж ні, бо якщо для укладення контракту з Петром Хомрачем не попередній сесії не вистачило 3 голосів (проголосувало 24 з 27 необхідних), то для укладення контракту з іншим кандидатом необхідно було знайти просто нереальну кількість голосів. Тоді на що розраховували борці? Залишити районну лікарню без головного лікаря? А сенс?

Втім, схоже, борці навіть і не задумувалися про наслідки. Мабуть, не даремно одного з борців порівняли з Швондером. Поламати, знищити, вбити, відняти – все це ми добре вміємо, навчили вірні ленінці. Творенню й розвитку доведеться вчитися. Сьогодні більшість депутатів не дозволила погіршити ситуацію з районною лікарнею. Але завтра обов’язково потрібно буде ставити питання про те, що робиться для того, щоб і в районній лікарні, і в районі в цілому було достатньо кваліфікованих фахівців на будь-яку посаду.

***

Розгляд суспільно-політичної ситуації в районі взагалі вразив. І в районі, і в області була поширена брехлива інформація, спрямована, з точки зору автора, на збурення суспільно-політичної ситуації. Її джерелом могли бути тільки дві особи: або перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Примаков, або журналіст Вікторія Товстоног.

І що, може, Геннадій Примаков написав заяву на звільнення, якщо то він був автором брехні? Чи може подав до суду на журналіста за поширення неправдивих відомостей начебто від його імені? Та ні, очікує спростування. І то, це зі слів голови райдержадміністрації, а не самого Примакова, котрий чомусь зник з залу засідань.

Схоже, ми так звикли до постійної брехні, що вже сприймаємо її за норму. За брехню про замінування школи перед контрольною роботою батьки сплатять неймовірний штраф, а за брехню про засилля в районі сепаратистів і п’ятої колони ніхто навіть «як тобі не соромно» не скаже.

***

І, на завершення, епізод, про котрий на сесії райради згадує Петро Хомрач. Ось і думайте тепер меняни про причини такого бурхливого обговорення питання контракту з головним лікарем ЦРЛ. Що в його основі – принципове бажання покращити медичне обслуговування виборців, чи прагнення виконати побажання народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка?

http://youtu.be/WvKLcblfjfo

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;With eleven in all, small sized companies (less than 50 workers) were most representedBlock made 59 percent of his field goal attempts and shot 41 percent on 3 pointers and 77 percent from the foul line.black timberland boots
Because it is my Blackness my kinky hair and dark brown skin and round posterior that white supremacy devalues, not my “African Americanness.mcm bags

Under Haith, the 2014 15 squad was set to include Zach Price, who Haith dismissed amidst a series of arrests shortly before bolting for Tulsa, along with Cam Biedscheid and Torren Jones.cheap toms

PHOTOS: Biggest Shipwreck Finds in History

“The overwhelming response looking at the imagery of the Rio is one of sadness,” said James Delgado, director of maritime heritage for National Ocean and Atmospheric Administration’s (NOAA) Office of National Marine Sanctuaries.mulberry bags outlet

Shortly after the shooting incident, police received a report of a man matching thedescription of Winters in the parking lot of a Byerly in St.Jordan Site Officiel
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.