У рубриці «СМС-думки» у минулому номері «Нашого слова» було питання про те, коли у Феськівці з’явиться швидкісний Інтернет. Відповідає заступник начальника цеху телекомунікаційних послуг №19 з питань технічної експлуатації Станіслав Солохненко.

– Пропозицію про будівництво вузла широкосмугового доступу до мережі Інтернет у Феськівці ми вже подали, – каже Станіслав Віталійович. – Рішення ухвалюватиме апарат управління ВАТ «Укртелеком» у Києві. Пропозицію щодо Феськівки ми подали не вперше: вже двічі нам відмовляли.

Як розповів Станіслав Солохненко, у Феськівці прокладено нові телефонні лінії, там є сучасна станція, в усіх абонентів – окремі номери. Тобто є всі умови для забезпечення швидким Інтернетом. Єдина перешкода – відсутність рішення згори.

– ВАТ «Укртелеком» знаходиться в процесі приватизації, тож ми сподіваємось, що новий власник буде націлений на динамічний розвиток компанії, а всі процеси у нас проходитимуть швидше, – каже Станіслав Солохненко.

Наразі високошвидкісний Інтернет у районі мають жителі Мени та Березни. Решта ж тих, хто прагне освоювати віртуальний простір, користуються так званим відкритим доступом. Таке з’єднання незручне тим, що має низьку швидкість передачі даних – всього до 50 кілобіт на секунду. Для порівняння, з найпростішим та найдешевшим тарифним планом «ОГО!» швидкість уже – до 512 кілобіт на секунду.

– Сьогодні попит на високошвидкісний Інтернет у нашому райцентрі значно перевищує пропозицію, – зазначає Станіслав Віталійович. – Але не вигідно, щоб люди залишалися без послуг, адже тоді втрачаємо свій заробіток, тож ми робимо все, щоб задовольнити попит. У грудні маємо отримати 144 порти, таким чином усі, хто писав заяви, будуть підключені до всесвітньої мережі. Порти заберуть із Чернігова, де попит менший, бо там працює більше Інтернет-операторів. Процес цей складний, але ми знаходимося на його завершальній стадії.

Коментарі закриті.