Підкуп-290Мена і район переповнені чутками про скуповування голосів виборців.

Чому і навіщо купують голоси виборців?

Від того, як виборці аналізують ситуацію в державі, як моделюють в своїй уяві майбутнє та як голосують під час виборів, залежить все інше – стан економіки, тривалість життя в країні, розмір зарплат та пенсій, їх купівельна спроможність, а останнім часом і життя людей.

На жаль, суспільно-політична свідомість українців після часів комуністичного правління дуже недосконала. І саме ця недосконалість зумовлює всі негативні наслідки.

Що робити? Те, що робили і роблять успішні народи – вчитися бути гарними господарями своєї країни. Саме на це орієнтований чинний механізм виборів.

Кандидат, тобто той, хто прагне представляти виборців у Верховній Раді, оприлюднює і обговорює з виборцями свою програму, приймає з ними спільне рішення про те, як і яке майбутнє будувати. Під час цього процесу формується не тільки ймовірний депутат Верховної Ради, а й виборці, котрі отримують можливість аналізувати та контролювати діяльність як свого обранця, так і законодавчого органа в цілому на відповідність інтересам народу.

Чи достатньо у недобросовісних кандидатів можливостей обдурити виборців? На жаль, так, використовуючи суспільно-політичну неосвіченість людей. Але для декого і цих можливостей виявляється замало, вони прагнуть повністю усунути виборців з процесу аналізу і контролю за діяльністю кандидата використовуючи скуповування голосів.

Результатом бездумності під час голосування, тим більше продажу свого голосу є смерть – країни, сусідів і близьких, воїнів АТО. По суті, мова йде про дуже тяжкий злочин не тільки проти себе, а й проти України, своїх дітей і їх майбутнього.

Тим, хто взяв гроші

Автор цих рядків виконував різні обов’язки в процесі виборів – від спостерігача до голови дільничої та окружної комісії. Можу запевнити виборців, що ніхто, крім самого виборця, не може знати, як він проголосує, навіть члени виборчої комісії.

Тому голосуйте так, як вважаєте за краще для своєї країни. Це – пасивний спротив, це перетворення злочинця в дурня, котрий задарма подарував виборцям гроші.

Шукаю свідків злочину

В той же час все більше стає людей, котрі активно починають боротися за кращу долю. Частина з них повстала на Майдані проти режиму Януковича, частина стає воїнами в зоні АТО, частина активно долучається до наведення порядку на місцях. Саме до цих людей я звертаюся з проханням повідомляти про спроби купівлі голосів виборців. Вам запропонували, а ви відмовилися? Повідомте мені чи (і) правоохоронцям про те, хто саме, де, коли і що вам пропонував, як пояснював походження коштів. При цьому зовсім не обов’язково, щоб до вас була пряма вимога голосувати за певного кандидата чи партію – досить того, що вам повідомили, від кого це робиться.

Дуже сподіваюся, що вже всі мешканці Менського району переконалися – на нашій землі ніхто, окрім нас, порядок не наведе. То ж час починати це робити – звільняти нашу землю від тих, хто її знищує.

Мій телефон – 097-5290961, 04644-22454, Сергій Трегубенко.

Пропозиція політичним силам і кандидатам

Якщо ви вважаєте скуповування голосів виборців за гроші злочином, то підтримайте ініціативу по недопущенню цих злочинів на території 208 виборчого округу, і зокрема Менського району, та доручіть вашим агітаторам збирати свідчення людей про тих, хто чинить ці злочини.

Післямова

Ось що пише міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook:

Вал нарушений по подкупу избирателей по всей стране растет как снежный ком. Я провел специальный селектор со всеми областями. Требую ультимативно жестко пресекать и фиксировать факты нарушения избирательного закона. Некоторые кандидаты начинают верещать – но по другому не будет. Я стерплю жалобы, стенания и “наезды” .

Теперь, что нужно сделать Вам. Как только встречаете факты подкупа -нужно немедленно обращаться по форме в ближайшее управление внутренних дел. Не лениться (это и ваш долг) оформлять заявления и доказательства. Только так мы поборем покупку голосов на выборах.

Если милиция не адекватна в принятии решений или медлит ( не исключаю) – прошу немедленно сообщать о подобных фактах тут в фб – Антону Геращенко или в вышестоящую милицейскую инстанцию.

Позиция МВД будет жесткой. Вне зависимости от партийной принадлежности кандидата. А к представителям “Народного Фронта” – сверх жесткой.

На сегодня с начала избирательного процесса возбуждено 141 дело по подкупу избирателей.
Наибольшее количество таких дел зарегистрировано в Запорожской (14), Киевской(11), Харьковской (11) Одесской(15), Житомирской(9), Донецкой(7) областях и в г. Киеве(14).

Жду, очень жду и рассчитываю в понедельник Президент Порошенко подпишет инициированный нами и проголосованный Верховной Радой закон о усилении ответственности за нарушение избирательного законодательства!

Путь к цивилизованности не прост. Пройдем его вместе.

До речі, вже надходить інформація про те, що в Бахмачі порушено кримінальне провадження за фактом підкупу виборців.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Also, it could be a stretch, but the sponsorship might actually help mesh the fan base of more urban sports, like basketball, and racing, which would be a big leap raciallyThis is where you’ll usually find his will.mulberry outlet york
They don’t mind.mulberry outlet
They challenged me, suggesting that I wrote the book just to persuade myself that it was okay to play.gucci scarpe

Jordan’s spokeswoman Estee Portnoy on Monday confirmed that Smith dismissed the paternity suit.mulberry bags uk
Shirley soprano doesn quite have the paint removing quality of her original recordings, but it retains a ton of character, while male vocalist Jesus Alvarez, complete with plunging neckline and chains, gives with the soul like nobody told him there was a difference between disco and funk.michael kors purses uk
Here’s a useful calculator: Buying too much mulch wastes money and may tempt you to spread it too deep, which can obstruct water and air to roots.prada bags

Коментарі закриті.