Покарання за порушення на ринку алкогольної продукції стали суворішими. Відповідні зміни до законодавства набрали чинності з 4 вересня.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Ігор Пирог, нововведення передбачають штраф у сумі 85 тисяч гривень за виготовлення спирту без наявності ліцензії.

За підпільне виготовлення алкогольних напоїв з будь-якого спирту оштрафують не менше, ніж на 15 тисяч гривень. За оптову чи роздрібну безліцензійну торгівлю спиртом, алкоголем або тютюном доведеться сплатити 17 тисяч, а раніше за це штрафували лише на 1,7 тис.грн.

Оптова торгівля коньяком, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за ціною, яка нижче мінімально встановленої законодавством, штраф становить 10 тисяч гривень. На стільки ж оштрафують і за роздрібну торгівлю за цінами, які перевищують максимальні роздрібні. Раніше за це штраф був не менше 1 тисячі гривень.

Тож продавці спиртного мають зважити, чи вигідно тепер порушувати законодавство? Відповідь однозначна – ні.

У відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів нагадують про перелік документів, які потрібні для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Перш за все, необхідно подати заяву. До неї додати довідку про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі. Також потрібна платіжне доручення з відміткою банку про сплату.

У заяві додатково зазначаються перелік електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також адреса місця торгівлі.

У разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання), подається заява про оформлення ліцензії на новому бланку у зв’язку зі зміною відомостей, зазначених у виданій ліцензії.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;After beating UNLV 114 109 in overtime, they were summarily dismissed from by a tail end version of the UCLA powerhouse of yesteryearBlock made 59 percent of his field goal attempts and shot 41 percent on 3 pointers and 77 percent from the foul line.mcm backpack for sale
“We have to stand up and say this is the line that is drawn in the sand and those that believe in right should stand on this side and those that don’t have to make a decision should stand on the other.boutique hermes
Chris Daddy Kelly et Chris Mac Smith, ont en effet été découverts dans un centre commercial d’Atlanta en 1990 alors qu’ils n’étaient que des petits garçons, affichant respectivement 11 et 12 ans au compteur.portafoglio prada
ont lutt pendant pr de quatre ans contre Unilever pour emp la d de l de production en Pologne.borsa alviero martini
“It’s just the person, how they act.michael kors handbags uk

Коментарі закриті.