Водіям хочуть підвищити штрафиводійських посвідченьНапередодні Новорічно-Різдвяних свят недбалі водії отримали «сюрприз» – підвищені штрафи за кермування «під мухою».

У статтю 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції» внесено зміни.

Про це «Нашому слову» повідомив начальник відділення ДАІ Менського РВ УМВС України в Чернігівській області Олександр Демиденко.

До 14 грудня минулого року штраф за нетверезе водіння складав від 2550 до 3400 гривень, а нині він становить від 3400 до 5950 гривень.

Окрім того, відмінене найбільш «популярне» у водіїв-п’яничок покарання: громадські роботи. Тож, якщо три тижні тому, сівши за кермо нетверезим, водій міг відбутися довбанням льоду на зимових дорогах чи обпилюванням дерев, то тепер за порушення слід викласти кругленьку суму. Інакше потрапиш під арешт.

Мітки: , ,

Коментарі закриті.