Обласний штаб національного спротиву вчора розглянув питання про стан мобілізації та забезпечення всім необхідним наших військових, які мобілізовані в Збройні Сили.
Як доповів Олександр Мужук, в області працює комісія Міністерства оборони і її керівник, полковник Заболотний встановив факти хабарництва та корупції. Члени штабу Володимир Поліщук, Олександр Ясенчук, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола розповіли про факти вибіркової мобілізації активістів – повістка прийшла, в тому числі, і першому заступнику голови обласної ради, пише Сіверщина.
В той же час мобілізація проходить часто без медичної комісії, мобілізовані не забезпечуються найбільш необхідним. Особливо прикрими є факти, коли наші військові не отримують навіть того мінімуму, який збирається на пожертви людей.
Обговоривши також інші факти, штаб проголосував за звернення до міністра оборони про негайне звільнення військового комісара Костянтина Нікуліна.