Троє школярів з Чортківа, що на Тернопільщині, самостійно зняли пластиліновий мультфільм, який виклали в мережі.

На зйомки та монтаж мультфільму “Базар, або Нереальні трафунки” пішло п’ять місяців і 56 гривень – саме в стільки обійшлися вісім пачок пластиліну, повідомляє ТСН.

“Мультфільм робили діти з фотогуртка “Первоцвіт” при станції юних техніків. Одна дівчинка дуже гарно ліпить з пластиліну – з неї все і почалося”, – розповів керівник проекту Олег Марчак.

“Підключилися ще кілька школярів. Я приблизно уявляв, як технічно проводити зйомку. Відповідно отак методом проб і помилок працювали”, – додає він.

Ідею мультика і діалоги – брали з життя. Продавець взуття, який говорить покупцеві: “Якщо помиєш ноги, обріжеш нігті – буде якраз” – відома на Чортківському ринку особистість. Так само взяті з життя розмови про чупакабру та про вибори.

Діти зняли мультфільм для власного інтересу та сміху, але тепер планують представити його на обласному і всеукраїнському конкурсах короткометражних відеоробіт.

Окрилені успіхом, діти плануються зняти продовження стрічки. За задумом, у другій частині чупакабру упіймають і продаватимуть у зоомагазині.

Невідома тварина з’явилася у мультику не випадково – про неї часто говорять на базарі, особливо після минулого літа, коли звір тримав у страху майже всю Західну Україну.

Про присутність чупакабри у кількох областях свідчили залишені, нібито саме після неї, численні тільця вбитих кроликів, курчат, покусані свині і навіть сліди потужних щелеп на дерев’яних будках та огорожах.

Говорять, що у червні цього року чупакабру бачили в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Полюючи, тварина розгинала товсті прути ґрат кролятника або курятника, душила і висмоктувала кров з курей і кроликів.

Фахівці ж стверджують, що чупакабра є звичайною лисицею, тільки облисілою.

Мітки:

Коментарі закриті.