Школярі штурмували інтелектом ЧернігівМинулого тижня вчетверте відбувся обласний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівщини. Менська команда «Штурм» у півфінальній грі виборола почесне друге місце.

Я вперше брала участь у командній інтелектуальній грі. Разом зі мною змагалися за перемогу учениці міської школи ім. Т.Г. Шевченка Анастасія Сєрик та Наталія Белашко.

Допомагали нам, дівчатам, уже досвідчені «штурмовики», які минулого року теж брали участь у грі й вибороли срібло в обласному чемпіонаті, капітан команди Антон Дмитренко та Владислав Гапоненко. Незмінними тренерами та наставниками «Штурму» є вчитель історії Світлана Казимірова та вчитель географії Олена Стельмашенко.

Готувалися до гри протягом року, але особливо напружено тренувалися останній місяць: змагалися в інтелектуальних іграх у школі, вивчали історію рідного краю, читали книжки для ерудитів, дивилися вдома телепередачі «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», «Найрозумніший». Нам навіть пошили для гри спеціальні фіолетові блузки, адже фіолетовий – колір інтуїції.

У запеклій інтелектуальній боротьбі ми таки вибороли друге місце.

Запис гри проводився у приміщенні обласної телерадіокомпанії «Сівер-Центр» і незабаром транслюватиметься по Чернігівському телебаченню.

Коментарі закриті.