У Менському Будинку культури відбулося вшанування школярів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їхніх наставників.

Цьогоріч школярі навчальних закладів ОТГ привезли 22 дипломи, здобуті на обласних олімпіадах. А гімназисти одинадцятикласниця Ірина Соломко та восьмикласник Ярослав Шеметов здобули їх по кілька: Ірина – з української мови і літератури та англійської мови, а Ярослав – з інформатики, фізики та математики.

До речі, у нього з інформатики – диплом першого ступеня. Як і в дев’ятикласника-гімназиста Антона Пеклухи з хімії та десятикласниці Стольненської школи Олі Шаповаленко з біології.

Дипломи другого ступеня здобули Марина Наумова (українська мова та література) та Вікторія Омеляненко (російська мова та література) з міської школи імені Шевченка, Олександр Маглич (історія) з Макошинської школи, Софія Тужик (правознавство), Костя Гальос (хімія), Вероніка Єфіменко (екологія) з районної гімназії.

Найбільше здобутих дипломів – третього ступеня. Їх привезли до шкіл Менської ОТГ Ірина Соломко, Ярослав Шеметов, Аліна Буцан, Катерина Ілляшик, Анна Василець (гімназія), Аліна Івахненко (Величківка), Світлана Хоменко, Юлія Зезуль, Роман Нагорний, Тетяна Василець (школа імені Шевченка), Інна Шаповаленко зі Стольного.

Ірина Москалець, Ірина Гринько, Богдан Вербило – члени Чернігівського територіального відділення Малої академії наук, переможці обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Аліса Антоненко – переможець обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови. Сьогодні вони – юні дослідники, а через роки можуть стати справжніми світилами науки.

Начальник відділу освіти міськради Юрій Мишкін та заступник міського голови Тетяна Вишняк вітали того дня і юних науковців. Сім школярів ОТГ стали учасниками обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України. Перемогу на обласному рівні здобули гімназисти Антон Пеклуха (відділення хімії та біології, секція «Зоологія, ботаніка»), Ірина Москалець (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка»), Богдан Вербило (відділення хімії та біології, секція «Екологія») та Ірина Гринько з Блистівської школи (відділення хімії та біології, секція «Екологія»). А переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стала четвертокласниця школи імені Шевченка Аліса Антоненко.

Усім юним розумникам, крім дипломів, було вручено ще й грошові премії.

Насвяті не були присутніми Оля Шаповаленко зі Стольного та гімназисти Антон Пеклуха та Костя Гальос. Вони захищали честь Чернігівщини на всеукраїнських олімпіадах: Оля – у Черкасах, Антон і Костя – у Полтаві. Поки готувався до друку цей матеріал, стало відомо: наша Оля Шаповаленко і там посіла перше місце!

Коментарі закриті.