Більшість батьків хочуть, аби в школах ввели електронні журналиУчні з нашого району здобули на обласному етапі всеукраїнських олімпіад з 19 навчальних предметів п’яте загальнокомандне місце.

Дипломи першого ступеня дісталися дев’ятикласниці Березнянської школи І – ІІІ ступенів Тетяні Юлі, а також учню дев’ятого класу з Данилівки Володимиру Грицаченку.

Дипломом другого ступеня відзначено десятикласницю зі Стольного Катерину Шаповаленко, випускницю міської школи ім. Т.Г.Шевченка Вікторію Примак, ученицю десятого класу Макошинської школи Діану Малиш та дев’ятикласницю зі Стольного Наталію Шаповаленко.

Володарями диплома третього ступеня стали Володимир Грицаченко з Данилівки, Катерина Шаповаленко зі Стольного, Тетяна Кичуга з Волосківець, Наталія Белашко, Аліна Федюк, Михайло Нагорний з міської школи імені Т.Г.Шевченка, Юлія Тіхак, Юлія Заїко, Мирослава Таран з Березнянської школи І – ІІІ ступенів, Альона Шестизуб, Давид Литвин, Інна Холява, Анна Архипенко, Ярослава Аношко, Ольга Журило з районної гімназії. Цю ж відзнаку отримали і Аліна Русіянова, Аліна Білець з Макошинської школи, а також Катерина Гавриленко з Блистови, Інна Максименко з Бірківки.

Шість учнів району, які взяли участь у другому етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 – 2014 навчальному році, стали переможцями і здобули дипломи. Це – Катерина та Наталія Шаповаленки зі Стольного, Катерина Панасенко, Анна Титовська, Альона Шестизуб з районної гімназії, Наталія Белашко з міської школи імені Т.Г.Шевченка.

Коментарі закриті.