Державна податкова адміністрація в Чернігівській області провела День відкритих дверей, на який запросила переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей».

За повідомленням ДПІ в Менському районі, переможцями цього конкурсу стали і школярі з Менщини. Перше місце за напрямком «Літературні твори» посів учень Синявської школи Роман Шабел, а за напрямком «Твори декоративно-прикладного мистецтва» друге місце отримала учениця Волосківської школи Ольга Забаровська.

Вітаючи присутніх, голова ДПА в області Валентин Осипенко наголосив, що роботи учасників конкурсу приємно вразили. Адже вони по-дорослому підійшли до розкриття досить непростої теми – важливості і необхідності податків для розвитку держави. Головний податківець області висловив сподівання, що нинішні конкурсанти стануть у майбутньому достойними громадянами нашої країни.

Програма Дня відкритих дверей була різноманітною – спілкування з податківцями та членами громадської ради, відвідування музею історії податкової служби, а ще дітей було запрошено до галереї сучасного мистецтва «Пласт-арт» та кондитерської фабрики «Стріла».

Коментарі закриті.