Схід жителів села в Куковичах відбувся 12 березня.

 

 

Усе як завжди: на словах – децентралізація, а на практиці – у виконанні Примакова з набраною ним командою все навпаки.

Але почну з анекдоту про те, як кум кума на рибалку запрошував. На зауваження кума, що той не вміє рибалити, кум відповів: “Що там вміти: наливай та пий, наливай та пий”. Так от і Примаков зі своєю командою ставиться до самоврядування. Головне – очолити, стати владою над народом. До речі, зараз Стальніченко з Підгорним намагаються це записати до Статуту громади.

А що потім? А потім – роби що хочеш, хто ж з влади спитає, вона ж влада!

Не приїхав на схід села в Куковичі зі звітом ні сам Примаков, ні навіть секретар – похворіли. Приїхала Тетяна Вишняк. Звісно ж, про стан справ у Куковичах та навколишніх селах жодного поняття. Не почищені дороги? То вам треба було в Мену телефонувати! Апофеозом стали озвучені плани забезпечити Куковичі біотуалетами. Яка роль старости, з точки зору очільників міськради, незрозуміло. Відповідальний за видачу довідок? Без повноважень щось суттєве вирішити і позбавлений фінансів?

Порівняйте звіт позбавленого повноважень в.о. старости Віталія Чичкана і представників повноважного апарату ради об’єднаної громади! Подивіться на реакцію людей. І визначтесь для себе, шановні користувачі сайту, що нам потрібно: централізація, коли рішення по селу ухвалюють чи то в Києві, чи то в Мені, чи децентралізація, коли проблеми села вирішують самі селяни з старостою, а інші структури їм тільки допомагають?

Автор цього матеріалу однозначно за децентралізацію, за те, щоб повноцінними господарями в селі, і владою також, були самі селяни. А з Примакова та його апарату потрібно питати за те, як він відпрацьовує свою зарплату та ще й з 100% надбавкою за інтенсивність.

Прошу до перегляду:

 

2 коментарі

 1. garry сказав:

  Я Вам так скажу пане Трегубенко, Примаков молодець! Обсадив себе бездарними невігласами і красень! От народ і думає, цар-то хороший..то бояре погані!

  6
  2
  • Сергій Трегубенко сказав:

   Взагалі-то, так вже повелося, що весь добросовісно зароблений Примаковим негатив з нього на себе намагається перетягнути Стальніченко. Сталося так, що цього разу він захворів і не зміг виконати звичну для нього роль в Куковичах. Тому дану місію довелося виконувати Тетяні Вишняк. Що ж, вона усвідомлювала під керівництво кого йшла працювати.

   6
   1