ЄрмоленкоСхід жителів села Ушні відбувся 11 травня. На ньому було заслухано звіт сільського голови та розглянуто ряд важливих для селян питань.

Враження двояке. З одного боку, чудове село, чудові люди, чудова природа. З іншого – село гине. Чому? І навіщо нам стільки державних та самоврядних установ з їх посадовцями, якщо ніхто притомно не може пояснити людям того, що вони мають робити, щоб в села та міста України прийшов розвиток та щасливе життя.

Хто потурбується за створення належних умов для життя людей і розвитку?

Підприємці, щоб мати хоч найменшу можливість вести свої справи, намагаються обратися депутатами різних рівнів. Та й не тільки депутатами, президент теж з підприємців. Отже, щоб хоч більш-менш нормально жити та працювати, необхідно ставати владою і використовувати свої владні повноваження громадянина, громади.

Вбачається, що це, а мова йде саме про демократію, єдиний спосіб вижити. Можливо, хтось з високопосадовців району чи очільників провідних політичних сил району здатен навчити людей успішному життю. Якщо такі знайдуться, то автор залюбки з ними зустрінеться і запише поради. Телефони незмінні: 2-24-54, 097-5290961.

До речі, а хто знає, коли в Мені будуть збори мешканців міста і звіт міського голови?

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.