день соборностіСьогоднішня дата, 22 січня, увійшла до національного календаря як величне державне свято. У золотоверхому Києві відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українців. У цей день було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки, який навічно вкарбувався в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

Акт Злуки спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Цим доленосним документом було об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Сьогодні День Соборності та Свободи України – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Це свято кожного з нас, громадян України, і вага його не тільки в історичному контексті, а насамперед в орієнтирах на майбутнє. Адже усвідомлення соборності і свободи як невіддільних складових незалежності України має стати рушійною силою у побудові економічно та духовно багатої України, якою пишатимуться прийдешні покоління.

Нині перед нами стоять непрості завдання, але лише разом, усією громадою, ми маємо вирішувати економічні й соціальні проблеми, плекати духовність, зміцнювати принципи демократії й свободи.

Шановні мешканці Менського району! Від щирого серця вітаємо вас із цим визначним державним святом. Бажаємо щастя, добра, миру, злагоди, а також єдності дій та соборності душ!

Голова райдержадміністрації А.В.Соломко

Голова районної ради В.М.Невжинський

Менська РДА

Коментарі закриті.