міліція— За останні півтора року окремі чернігівські правоохоронці брали хабарі, займалися шахрайством, крадіжками, наносили тілесні ушкодження, продавали наркотики, хуліганили та навіть гвалтували, — повідомив Віктор Тарасов, виконавчий директор Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

— За інформацією прокуратури області, у 2013 році розпочато судовий розгляд у 13 кримінальних провадженнях стосовно співробітників силових структур, з них 12 — щодо працівників міліції, за п’ять місяців 2014 року — ще п’яти правоохоронців.

За наслідками судових розглядів, протягом 2013-го та п’яти місяців 2014 року на Чернігівщині до кримінальної відповідальності притягнуто 14 правоохоронців (з них — 13 міліціонерів).

Зокрема, працівники правоохоронних органів були засуджені за хабарництво, шахрайство, крадіжки, хуліганство, незаконний обіг наркотиків, згвалтування, зловживання владою та перевищення влади.

У той же час до облпрокуратури надійшло 82 заяви щодо застосування працівниками правоохоронних органів насильства, катувань, приниження людської гідності, відомості про які було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Але в результаті майже жодного міліціонера в області за відповідними статтями Кримінального кодексу засуджено не було, — наголосив Тарасов.

Валентина Остерська, “Вісник Ч” від 10 липня 2014

Коментарі закриті.