У Новорічні та Різдвяні свята і діти, і дорослі очікують нових знайомств, зустрічей та розваг. У кожному колективі планують провести корпоративні вечірки, ранки, розважальні вечори, концерти, збори тощо.

Такі заходи передбачають скупчення великої кількості людей, серед яких можуть перебувати хворі або носії гострих респіраторних вірусних захворювань.

На цьому наголошує заступник начальника Чернігівського міжрайонного управління Державної санепідемслужби України Юлія Зеркаль.

За нинішніх умов (прохолоді та підвищеній вологості) збудник захворювання розповсюджується миттєво. Слід враховувати те, що вірус вражає слизову оболонку верхніх дихальних шляхів та призводить до катаральних явищ, кашлю, чхання. А це сприяє масовому попаданню його в повітря, на предмети. Вірус може зберігатися на твердих поверхнях до 72 годин, на м’яких поверхнях та меблях – до 24 годин, на руках – до п’яти хвилин.

У більшості випадків хворіють діти шкільного та дошкільного віку, які в силу своєї соціальної активності частіше бувають джерелом інфекції. Тому санітарна служба наголошує, що дотримання елементарних заходів профілактики відіграє суттєву роль у попередженні та розповсюдженні інфекції і може уберегти вас та ваших дітей.

Ось найголовніші заходи:

– обмежте перебування в людних місцях;

– прийшовши з вулиці чи інших людних місць, вимийте руки теплою водою з використанням антибактеріального мила;

– проводьте обробку рук спиртовмісними вологими серветками кожну годину;

– намагайтеся не торкатися рота, очей, носа, якщо ви перебуваєте в громадських місцях;

– уникайте рукостискань, поцілунків;

– не стійте і не сидіть поряд з людьми з ознаками респіраторних інфекцій;

– проводьте регулярне провітрювання приміщень та вологе прибирання;

– тепло вдягайтеся, слідкуйте за сухістю взуття та натільної білизни, уникайте переохолодження;

– якщо відчуваєте себе хворим, викликайте лікаря та залишайтесь вдома.

Не займайтеся самолікуванням!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Alors que outre cette expérience avec les neutrinos (à vérifier encore) toutes les données expérimentales attestent que la vitesse de la lumière est une limite infranchissable et mm inatteignableThey both got in separate planes, and flew towards the town.gucci sito ufficiale
and one of the largest network owned station groups in the country.scarpe gucci uomo
Her husband was overwhelmed with fear for the family’s safety.occhiali gucci
000) notamment tournées vers le contre.portafoglio gucci
It forces anybody who has ever wanted to make money in the wrestling business at the regional level to have the same business model as WWE, which you can’t do from scratch anymore.mulberry sale uk
I wondered who he was.mcm backpack for sale
“The king told me that.mcm bags
I have no doubt that we will see more great football and major upsets with some 600 matches still to be played in all continents.prada handbags uk

Коментарі закриті.