26 червня 2012 року о 10.00 у сесійній залі районної ради відбудеться пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради шостого скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Інформація прокуратури Менського району про стан законності на території району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності.

2. Про хід виконання рішення районної ради від 30.12.2010 р. «Про районну програму «Менщина для дітей» на 2011 – 2016 роки».

3. Про стан харчування учнів у загальноосвітніх школах району.

4. Про стан дотримання санітарних вимог на ринках району.

5. Інші питання.

З 9.00 до 10.00 – рекомендований час для роботи в депутатських фракціях.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники сільськогосподарських формувань, керівники підприємств, установ і організацій (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті Менської районної ради http://mena-rada.gov.ua в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання одинадцятої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проектами рішень з питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Коментарі закриті.