Мисник-і-ГайдукевичПродовження першого засідання сесії районної ради відбулося 26 листопада. Все пройшло чинно і солідно, втім, дивіться самі.

 

Проте автора стурбував ряд моментів і він звернувся з питаннями до голови райради Олександра Мисника. Тільки вимкнув камеру після запису відповідей, до залу зайшов депутат райради Валерій Гайдукевич і заявив про неправомірність проведення сесії через відсутність кворуму.

Автор був на багатьох сесіях райради і цілком може пояснити прийняті в райраді способи визначення кворуму. Прибулі на сесію депутати проходять реєстрацію в фойє другого поверху біля залу засідань. Саме цю кількість і оголошують при відкритті сесії. Під час сесії депутати мають звичку інколи виходити чи заходити до залу засідань. Коли в когось з депутатів виникає підозра, що в залі недостатньо депутатів для продовження роботи, він ставить питання про перерахунок депутатів. В такому випадку головуючий доручає лічильній комісії порахувати присутніх депутатів. В залежності від результату сесія або продовжує роботу, або припиняє її. У випадку відсутності кворуму сесію прийнято вважати нездатною приймати рішення саме з моменту встановлення факту відсутності кворуму. Прийняті перед цим рішення ніколи під сумнів не ставилися, у всілякому випадку автор такого не пам’ятає.

Що ж відбулося 26 листопада? Велика частина депутатів на чолі з Валерієм Гайдукевичем вирішила зірвати проведення сесії шляхом неучасті в ній. Навіщо? Валерій Володимирович пояснив це на камеру.

Чому спірні питання не були винесені на обговорення сесійного засідання? З суб’єктивної точки зору автора через невпевненість в тому, що вдасться переконати загал у вірності своєї позиції та правомірності своїх вимог. І тому частина депутатів вирішила замість пошуку компромісів стати на шлях боротьби.

Що далі? Яка група депутатів діє більш правильно? І хто “начальник” над депутатами, хто може спонукати їх перейти від протистояння до спільної діяльності на благо громади? Чи навпаки, підтримає боротьбу до повної перемоги однієї групи над іншою? Начебто громада, громадяни. Отже, перше, що варто зробити, це донести інформацію про ті процеси, що відбуваються в районній раді, до громадськості. Що, власне, і робиться цим матеріалом. Друге, проаналізувати наслідки обох способів поведінки. І третє, з’ясувати свідому і компетентну волю громади Менського району – яку саме діяльність районної ради ми, як громада, хочемо бачити? Після цього мова вже може йти про технічне забезпечення виконання волі громади, звісно, в межах чинного законодавства.

Виникнення проблем, це нормально, світ так влаштований, що проблеми виникали, виникають і будуть виникати. Намагання створити безпроблемний світ безперспективні, такі потуги, як це не парадоксально, ведуть до виникнення ще більшої кількості проблем. Іншим шляхом, котрий відкриває перспективи успішності, є шлях набуття вмінь успішно вирішувати проблеми. Це не просто, потрібні докорінно інші, в порівнянні з радянськими та пострадянськими, якості. Приміром, чесність, відкритість, готовність до суспільного діалогу, здатність до критичного аналізу тощо. Хто мав би показувати приклад такої конструктивної і високоморальної поведінки? Можливо, священники?

На жаль, ні. Саме Василь Дендак і Володимир Ромашко вчинили найбільш підступно – зареєструвалися і не зайшли до залу засідань райради. У всілякому випадку, саме це стверджує Валерій Гайдукевич. Якщо це дійсно так, то поведінка священників виглядає не дуже моральною. І якщо Володимир Ромашко ще може послатися на те, що вперше обраний депутатом районної ради і незнайомий зі способом організації її роботи, то у Василя Ільковича така можливість відсутня – він був депутатом попереднього скликання. Автор вітався з Василем Ільковичем перед початком сесії, підходив до нього на вулиці вже після закінчення сесії й спілкування з Мисником та Гайдукевичем і мав намір звернутися з проханням підтвердити чи заперечити присутність на сесії та пояснити  свою поведінку у разі твердження про відсутність. На жаль, благочинний УПЦ МП в Менському районі відмовився щось пояснювати, пославшись на невідкладні справи.

Отже, попереду системна робота по єднанню суспільства навколо спільних та раціональних цінностей і доведення суспільної волі до обранців таким чином, щоб вони не мали можливості діяти по іншому.

До речі, ось список депутатів, котрі зареєструвалися для участі в роботі сесії:

 1. Боюн Наталія Миколаївна
 2. Грищенко Володимир Костянтинович
 3. Гузь Станіслав Вікторович
 4. Дендак Василь Ількович
 5. Колоток Олег Федорович
 6. Корнієнко Анатолій Петрович
 7. Максимець Віктор Миколайович
 8. Мисник Олександр Петрович
 9. Мурований Сергій Григорович
 10. Невжинський Володимир Михайлович
 11. Погребний Юрій Петрович
 12. Прищепа Володимир Федорович
 13. Просяник Микола Миколайович
 14. Ромашко Володимир Миколайович
 15. Руденко Михайло Миколайович
 16. Титаренко Андрій Миколайович
 17. Тюшкевич Надія Петрівна
 18. Фесюн Катерина Олексіївна
 19. Цигипа Анжела В’ячеславівна

А це перелік депутатів, котрі не реєструвалися:

 1. Андрієнко Анатолій Іванович
 2. Біленький Володимир Дмитрович
 3. Бурий Петро Андрійович
 4. Гайдукевич Валерій Володимирович
 5. Горчинський Анатолій Володимирович
 6. Дубовик Олександр Віталійович
 7. Костенко Володимир Васильович
 8. Мацішевська Людмила Вікторівна
 9. Мироненко Анатолій Іванович
 10. Ніколайчик Костянтин Олексійович
 11. Олещенко Тетяна Олександрівна
 12. Поповець Олексій Віталійович
 13. Роговий Василь Миколайович
 14. Таргонський Володимир Станіславович
 15. Шкрабуля Микола Тимофійович

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Also, Peaches Sellers, Glenda Barry, Faye Wilson Tate, Elenora Crichlow, Rosemarie Allen, Linda Bates Leali, Marcia Williams, Linda Bates Leali, Terry Nelson, Sandra Seale, Barbara Bonner, Carolyn Love, Vicki Tomlin, Carla Elam Floyd, Margaret Fomer, Kathryn Kaiser and Elizabeth Young117062211

Page Visits: 517Outdoor Features Remote Garage Garage Spaces:2 Outdoor Entertaining Area Fully Fencedjordan springs Suburb Profile Market DataThinking of living in jordan springs.cheap ray ban glasses
Plus, it gives us a chance to resurrect this story the Monitor did on Wooden back in 1986.mcm backpack for sale

Ken Chenault, chairman and CEO of American Express, said that information sharing may be the single most impactful tool in fighting cyber attacks.timberland boots sale
Ebenhack)

Listed at 6 foot 4 and 307 pounds, Poole, who was selected at No.hollister online shop deutschland

17 коментарів

 1. журналист сказав:

  Шановний Голово ради дайте вашому опоненту два дозволи узаконьте свинарник і надайте безоплатно гектарів 100 землі біля Остречі і повірьте кворум буде

 2. crisin сказав:

  К сожалению свинарники в райраде на первой же сесии как раз и устраивают вот такие как Гайдукевич. а как же дальше будет работать такая рада и принимать какие то решения вобще непонятно.

 3. Олексій Прищепа сказав:

  Навіщо було йти в депутати щоб потім не ходити на сесії?

 4. Adolph сказав:

  Поставимо питання по іншому: а навіщо було обирати таких депутатів?

  • Олексій Прищепа сказав:

   Мабуть через те що красиво говорили ?

 5. Adolph сказав:

  Тоді питання інше: яке право мав голова райради проводити сесію? Звісно, цього й добивався провокатор Гайдукевич. Проте, райрада не права. Це ж і наступного разу можна буде розписатись за депутата, якого не було на сесії? І вирішити що завгодно, тихо, щоб ніхто не знав. Хоча навряд чи після такого уже колись ризикнуть це робити. Якщо цей казус зійде з рук, будуть і далі розписуватися за депутатів, які насправді не реєструвалися, то питання дієздатності такої райради є під великим питанням. Однак розмови пана Гайдукевича теж не переконливі. Очевидно лише прагнення, прикрившись народом та громадською думкою, вирішити якісь приватні питання. Проте початок у пана Мисника, як бачимо, не райдужний. Не потрібно йому було цю сесію проводити. Або ж шановний пан хоче піти шляхом пана Роговенка. Прикро буде, коли доведеться наново переобирати комісії, може і самого голову. Але погано, коли наче б то розумні люди роблять такі неприпустимі помилки.

 6. Adolph сказав:

  А Трегубенко уже давно діючій владі продався. Пройдисвіт!

  • Adolph сказав:

   Ну не продався, а точніше буде сказати, лиже. Поки що. Може хоче щось отримати.

  • Адольфе, ну не можна ж так довго бути таким обмеженим! Я ж роблю все можливе для того, щоб такі як ти стали хоч трішечки розумніші, а ти все ніяк.
   Добре, ось тобі “домашнє завдання”, ходи, думай, і відчувай свою убогість до того часу, доки не зможеш дати повноцінну відповідь. Я стверджую, що твій рівень, твоя суть не є здатною вийти за межі поняття продажності. Ти не тільки не можеш сам бути не продажним, ти навіть уявити не можеш як це. І саме через це ти всіх вважаєш продажними, в тому числі й мене.
   Втім, можеш спробувати заперечити свою обмеженість. Поясни, як це, бути не продажним і при цьому вести активну суспільно-політичну діяльність? Правда ж, це поза межами твоєї уяви, поза межами твоїх можливостей?
   Вибач, що заганяю тебе в куток, але як казав цар північних племен, треба щоб дурість кожного було видно.

  • Adolph сказав:

   Шановний Трегубенко! Я розумний, тому з камерою не бігаю. 🙂

  • Все вірно! Як це, бути не продажним, ти не знаєш. Дякую за підтвердження!

 7. Adolph сказав:

  Сергію Миколайовичу, Ви Миснику зробили ведмежу послугу. Краще б Вас там не було зі своєю дешевою камерою. А так, тепер можливо будуть проблеми, адже сесія проведена незаконно.

  • Як на мене, то відео свідчить про те, що під час сесії не було встановлено відсутність кворуму, тобто, воно навпаки, свідчить про законність. І ще, я не маю на меті робити послуги комусь окрім громади. Ви, вірніше ти, Адольфе, колись читав текст присяги, пам’ятаєш, кому там присягають слугувати? Втім, звідки тобі знати, що воно таке, бути не продажним!

  • Adolph сказав:

   Присягу не читав, депутатом ніколи не був, хоча теж, як і Трегубенко, працюю на благо громади, хоч і не всієї, а конкретної і реальної. Перекручувати ж факти, засвідчені ВАШИМ ЖЕ відео, не треба. Все й так ясно.

 8. mikola сказав:

  “Автор був на багатьох сесіях райради і цілком може пояснити прийняті в райраді способи визначення кворуму”. А про те для чого створюється лічильна комісія, Ви шановний, забули? Тоді я, не будучи на сесіях райради (а от у міськраді доводилося), нагадаю. Не для того, щоб мух ловити, а для того, щоб рахувати голоси – “за”, “проти”, “утримався”. І ніяких “одноголосно”, окинувши залу млявим поглядом. А якщо, вибачте, хтось до вітру пішов?
  Працювала б лічильна комісія правильно, а не аби швидше, то і усіх цих бла-бла-бла не було б.

 9. Adolph сказав:

  Ясно те, що у пана Мисника або бракує досвіду ведення сесій, або ж вирішили провести, аби відбути одбуч, закривши очі на відсутність депутатів у залі. Безвідповідальний підхід. Ще бачимо ситуацію, коли на засідання завжди присилають взагалі сторонніх осіб, які не є депутатами, отож подивившись відео Трегубенка ніби то в залі люди і є, але скільки серед них депутатів? 17 депутатів, решта – хто попало.

 10. xaxa сказав:

  Досвід діло наживне. Очі на відсутність депутатів не просто закриті були і правда – безвідповідальний підхід. А на сесії можуть бути присутні не тільки депутати.