У п’ятницю, 24 червня, чергова сесія Менської районної ради розпочалася, але після розгляду першого питання була визнана неповноважною.

Депутати районної ради на сесії 24 червня 2011 року.

Група депутатів районної ради у кількості 21 чоловіка внесла до порядку денного сесії питання «Про недовіру голові Менської районної ради Роговенку Володимиру Івановичу та звільнення його з посади голови Менської районної ради».

Було прийняте рішення розглядати це питання першим.

Голову ради звинувачували у підробці документів та інших службових зловживаннях. Він же запевняв, що не порушував законів.

Після обговорення даного питання депутати провели таємне голосування.

Усього у загальному складі районної ради – 52 депутати. На початку даної сесії були присутні 47 депутатів, які і взяли участь у голосуванні. Із них, за висловлення недовіри голові районної ради висловилося 32 депутатів, проти – 10, утрималося п’ятеро.

У результаті питання не набрало двох третин голосів (мінімум 35 голосів) від загального складу ради, а отже рішення по цьому питанню прийнято не було.

Після оголошення результатів голосування частина депутатів покинула сесійну залу в знак протесту проти обіймання посади голови районної ради Володимиром Роговенком.

На сесії залишилося 25 народних обранців.

У зв’язку з недостатньою для роботи сесії кількістю депутатів, їх повинно бути не менше половини від загального складу (мінімум 27 депутатів), головуючий сесії Володимир Роговенко припинив пленарне засідання й прийняв рішення про його перенесення. На яку саме дату перенесе – обіцяв повідомити пізніше.

Тривав розгляд першого питання біля п’яти годин.

Жодне з інших питань порядку денного обговорено не було.

Автор Сергій Лавський. Відео автора. Монтаж відео Сергія Трегубенка.

Коментарі закриті.