&Изображение227 січня відбулася позачергова, 33-я сесія Менської міськради.

Авторська думка

Інколи, дрібниці дуже красномовні. Приміром, репліка міського голови Федора Фесюна в ситуації після 12-ї хвилини на відео, мовляв, ти що, стілець з дому приніс?

Певною мірою так, той стілець належить громаді, в тому числі й мені також. І я його використовував на благо громади, роблячи відеоматеріал для громади про діяльність її тимчасових обранців.

100_4617Цікаво, що по Мені почали з’являтися контейнери, на котрих напис “За чисте місто” вже зовсім не видно, зате почали з’являтися інші написи.

Думаю, доречним на контейнерах був би напис “Міськрада”. Або прізвище закріпленого за даною вулицею депутата.

 

Безпорадність зі створеним міськрадою комунальним підприємством просто вражає – такі неймовірні прожекти, і така нікчемна реальність! Цікаво, чому у Менського комунальника на чолі з Василем Зимою їх практично немає, а якщо і є, то тільки в результаті нераціональних рішень міськради?

При попередньому скликанні з міськради кошти вилучали, нині райдержадміністрація і райрада зробили міськраду дотаційною. Плюс дехто з населення платить за вивіз сміття. Але виникає питання, чи тільки в коштах справа? На мою особисту думку, всі проблеми виникають через дуже погане керування справами в міськраді. Сподіваюся, 20 лютого на загальних зборах менян ми про це поговоримо. Звісно, якщо менянам не байдужа своя доля і доля свого міста.

Коментарі закриті.