Керівництво ТОВ «Менський комунальник» прийняло рішення про перехід з цілодобового режиму водопостачання на погодинний: вранці з 6.00 до 9.00 і ввечері з 18.00 до 21.00.

Сьогодні відбулася сесії міської ради, на якій питання водопостачання було одним із ключових. У завжди й так переповненій залі засідань цього разу не те що яблуку не було впасти – миша б не пролізла. Бо комунальники прийшли сюди мало не усім колективом.

З 1 червня закінчується термін договору оренди цілісного майнового комплексу – споруд та обладнання на них для водопостачання та водовідведення. Міськрада запропонувала комунальникам повернути майно у власність громади, а точніше – КП «Менакомунпослуга».

Ці питання викликали багатогодинні запеклі депутатські баталії. Усіх цікавило головне: хто ж надаватиме послуги з водопостачання та водовідведення після 1 червня?

Звучали й пропозиції. Приміром, депутат міськради Сергій Костючок заявив: «Не треба робити людей заручниками ситуації, потрібно компенсувати різницю в тарифах і розпочати конкурсну процедуру». А його колега Оксана Булавка зауважила, що в разі відшкодування з міського бюджету тарифи зменшаться на 20 відсотків.

Після кількагодинних дебатів і обговорень було оголошено перерву, а у кабінеті міського голови розпочалися переговори. Домовлене компромісне рішення, котре дозволило б місту залишатися з водою цілодобово, депутати не змогли проголосувати.

– Якби депутати проголосували за продовження договору з нашим підприємством на два роки з паралельною підготовкою до конкурсу, то все лишалось би як раніше – місто було б із водою, – прокоментував керівник ТОВ «Менський комунальник» Василь Зима.

Коментарі закриті.