Сесія-МР-29018 вересня 2014 року відбулася 39 сесія Менської міськради.

Розглядалося багато цікавих питань. І виділення земельних ділянок для учасників АТО, і земельні питання на території колишнього харчокомбінату, і заяву про звільнення з посади секретаря міськради Валентини Новик, і спроба обрати нового секретаря, і багато іншого.

Дуже здивував Микола Білець, котрого Федір Фесюн запропонував депутатам на посаду секретаря міськради. На зауваження депутата Махіни, що небажано від однієї Соціалістичної партії мати і голову, і секретаря, Микола  Білець пояснив, що він вже перейшов до партії Тігіпка. Судячи з усього, саме це і спричинило те, що депутати не обрали його секретарем. А після цього депутат Білець спробував виправдатися тим, що змінив партійність виключно для того, щоб заробити грошей. Але через декілька хвилин відмовився і від цього, відповівши на моє уточнювальне запитання, що вступив до партії Тігіпка тому, що йому дуже подобається програма партії.

Звісно, це моя особиста думка, але такий рівень принциповості навряд чи буде корисним для секретаря міськради.

Втім у Федора Івановича свої критерії. До речі, з боку Федора Івановича не обійшлося і без критики на адресу міліції за те, що вона до цього часу не знайшла руйнівників пам’ятника кату України. Від депутатів відразу пролунали пропозиції на жодну копійку більше райвідділу не допомагати. Як їм пояснити, що вони допомагали не райвідділу, а виборцям, законності та правопорядку в місті?

Коментарі закриті.