MiskradaРаніше писав заяви на сесію міськради з проханням надати дозвіл бути присутнім і вести аудіо та відеозапис. Цього ж разу написав заяву з проханням надати дозвіл на присутність, а другим пунктом попрохав депутатів не чинити кримінального злочину, передбаченого ст. 171 КК, шляхом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

Не знаю, чи тому, що не придумали, як його поставити на голосування питання про те, чинити кримінальний злочин чи не чинити, чи з інших міркувань, але можливість відеозапису надали. Щоправда, вирішили що всі, окрім Федора Фесюна та Валентини Новик, мають вигляд ззаду кращий, чим спереду, і тому відвели для журналістів задні ряди, але те не головне – цікавить не зовнішній задній вигляд депутатів, а їх депутатська діяльність. Щоправда дуже заважали чути  виступаючих розмови депутатів задніх рядів, але що поробиш.

Також сподіваюся, що на наступній сесії райради Федір Фесюн не спатиме, а зверне увагу на те, як голова райради Володимир Невжинський веде сесію і як ретельно оголошує кожного виступаючого та як підтримує порядок в залі.

Поки-що не аналізую роботу депутатів, мабуть, зроблю це пізніше. Зараз же до уваги користувачів відеозапис сесії міськради, поділений на частини не по питаннях, а по головних доповідачах груп питань.

Коментарі закриті.