Саме завдяки цьому сервісу клієнти органів ДФС, в тому числі і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, мають змогу вирішувати проблемні питання, які виникають у веденні бізнесу, повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби та митниці. Дзвінки приймаються цілодобово за номером: (044)284-00-07.
З початку поточного року відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області розглянуто 4 звернення щодо неправомірних дій працівників органів ДФС області, що надійшли на сервіс «Пульс» від платників Чернігівщини. Із них, 2 – на дії податківців, 2 – на дії працівників митниці.
Працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області по кожному зверненню здійснено відповідні заходи реагування.
За результатами ретельних перевірок, 1 інформація знайшла своє часткове підтвердження. На адресу керівника територіального органу ДФС було направлено подання про вжиття заходів стосовно порушників та недопущення подібних фактів у подальшому.
Звертаємо увагу платників податків, що інформацію щодо протиправних дій як посадових осіб територіальних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області та митниці, так і порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, можна надавати до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11 кім. 208, або зателефонувавши за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Будемо вдячні за об’єктивну інформацію.

Коментарі закриті.