каблучки28 січня у Менській виправній колонії для колишніх правоохоронців (с. Макошине) одружився 37-річний Сергій Ярошенко. Він став відомим на всю Україну після того, як скоїв найгучніший в області злочин 2013 року. Порізав вагітну 21-річну Оксану Циганок. Шестимісячний плід загинув.

Ярошенко — колишній міліціонер. Як суд першої інстанції, так і Апеляційний визнали його винним. Вирок — 14 років позбавлення волі і виплатити потерпілій 200 тисяч гривень за моральну шкоду. Та життя продовжується і за ґратами, пише Город.

Ярошенко розлучився з дружиною, з якою мають спільних сина і доньку, і одружився з Наталею Бондаренко, своєю давньою подругою. Вона працює головним спеціалістом відділу держземагентства в Борзнянському районі, депутат районної ради від Партії регіонів. Жінка з небагатьох підтримала, зрозуміла і, незважаючи ні на що, віддала своє серце Сергієві. Ще влітку на суді Наталя як свідок розповідала, що саме до неї о другій ночі приїхав Ярошенко. Вони десь до четвертої ранку пили каву і розмовляли (це було після вечері у кафе, коли Ярошенко відвіз дружину додому). За роздруківками розмов з мобільного Ярошенка, саме їй Сергій з 1 години 42 хвилини ночі до 6 години 16 хвилин телефонував 8 (!) разів.

Кажуть, Наталя Володимирівна навіть взяла відпустку, щоб побути з коханим три дні на довготривлому побаченні з нагоди одруження.

Колишня дружина Тетяна Ярошенко подала в суд на поділ майна. Тим часом Оксана Циганок вчиться на перукаря від центру зайнятості. Після закінчення навчання планує поїхати у санаторій, поправити здоров’я. їй ще потрібно робити пластичну операцію на обличчі, щоб прибрати величезний шрам від порізу.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №6 (1448)

Коментарі закриті.