DSC_3690Гімназистка Вікторія Палієнко виграла собі на літо фірмову футболку від «Нашого слова». Призи та відзнаки вручала директор ЦКДМ Галина Сипченко. Фото автора.

Конкурс «Чарівний світ казки» завершено. Днями відбулася церемонія нагородження переможців.

У віковій категорії 7 – 10 років перше місце здобула учениця школи ім. Т.Г.Шевченка Настя Головата, друге місце – у Олі Шаповаленко зі Стольного. Аліні Уржумовій з Кукович дісталося почесне третє місце.
Найбільша конкуренція була серед творів, поданих на конкурс у віковій категорії 11 – 14 років. Автори казок цієї вікової групи виявилися найактивнішими. Усі три призові місця здобули учні районної гімназії. На вершині п’єдесталу – Вікторія Палієнко, сходинкою нижче – Катерина Панасенко. Замикає трійку лідерів Діма Сидоренко.

Журі також відмітило казки-мініатюри Артема Жуковецького та Юлії Пилипенко. В окремій номінації «Вдалий старт» свої симпатії журі віддало роботам Аліни Клюй з Дягови, а також гімназистам Ані Архипенко та Владиславу Шатілу.

Усього троє казкарів-початківців змагалося у віковій категорії 15 – 17 років. Тут перемогла Яна Мідько із Макошине з казкою, присвяченою проблемам довкілля, «Чорний сніговик».

Найменше заявок на конкурс було подано у віковій групі від 18 років, авторів було всього двоє. Очевидно, дорослим дядям і тьотям сьогодні не до складання казок та мрійництва. Перемогу із серією «Заячі гастролі» здобув дягівчанин Олег Павленко. Менянка Людмила Кроха перемогла у заохочувальній номінації «Авторе, пиши ще!».

У рамках конкурсу журі розглянуло також ілюстрації до літературних творів. У віковій групі 7 – 10 років перемогла Оля Шаповаленко зі Стольного. Серед тих, кому від 11 до 14 років, перше місце – у Каті Петренко (Стольне), друге – у Павла Волни (Дягова) та Владислава Шатіла (Мена), а третє – у Каті Шаповаленко (Стольне). У віковій категорії 15 – 17 років журі відмітило малюнок Юлії Ковбаси.

Присутні мали змогу помилуватися малюнками на стенді у читальній залі районної бібліотеки для дітей. Саме у цьому затишному приміщенні нагороджували призерів, читали вголос казки та чаювали.

Діти та дорослі отримали призи та дипломи від організаторів конкурсу, а також подарунки від найближчої газети, яка виступила інформаційним спонсором літературно-художнього змагання. Всім учасникам вручили пам’ятні листівки. Вчителька районної гімназії Валентина Прищепа отримала подяку за те, що скерувала у вірне русло творчу енергію своїх учнів – вихованців літературної студії «Магія слова».

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, районна централізована бібліотечна система та Центр культури і дозвілля молоді, які започаткували конкурс казкарів, вирішили, що захід має стати щорічним.

Кращі казки скоро можна буде побачити нашому сайті.

Коментарі закриті.