сербіяВипускники гімназії сербського міста Пірот вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускному вечорі. Заощаджені в такий спосіб гроші підлітки домовилися віддати нужденним.

Під час акції “Твої 5 хвилин блиску – чиєсь ціле життя” школярі та викладачі зібрали 310 тис. динарів. Ці гроші були передані 3-м сім’ям із тяжко хворими дітьми, пише ТСН.

Зокрема, в урочистому залі гімназії були передані гроші для 12-річного Предрага Потіча, що хворіє дитячим церебральним паралічем, 11-річного Матєя Лазаревича, який переніс 7 операцій та 5-річного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП.

Після урочистостей у гімназії, випускники пройшли по центру міста у футболках з написом “Твої 5 хвилин блиску – чиєсь ціле життя”. Вчорашні школярі розповідають, що вони хотіли зробити щось таке, щоб їх запам’ятали, а також дати приклад наступним поколінням.

“Ці гроші, які я віддав би за дорогий одяг, який хто знає, коли б ще одягнув, я можу віддати комусь, кому це дійсно необхідно”, – пояснює Брана Костич.

Коментарі закриті.