Під час сесії 27 березня радикальна більшість поділила захисників Батьківщини на “своїх” і “чужих”. Що далі?

 

 

Події розвиваються абсолютно прогнозовано. З чого все почалося? З низького рівня суспільно-політичної культури членів нашої громади і Примакова, котрого ота сама громада обрала. З нездатності бачити віддалені наслідки своїх рішень. З нездатності працювати на об’єднання всього суспільства на основі  спільних цінностей та інтересів. З неможливості діяти більш досконало, ніж за принципом: “Я начальник, а ви всі “вєдомиє”, як сказала Золотаренко”.

Відповідно, свідомо чи не свідомо вибудовується система суспільних взаємовідношень з собою, улюбленим, на чолі. Відповідно, неможливою є співпраця з районними та іншими самодостатніми структурами заради загального блага.

Ми маємо справу з тим самим рівнем мислення, що і в донецьких, котрі свого часу скаржилися на те, що “всю Україну годують”.

Сьогодні радикали на чолі з Примаковим поділили захисників Батьківщини на “своїх” і “чужих”. Що далі? Цілком закономірним продовженням цих тенденцій стане поділ Батьківщини на “свою” і “чужу” та війну за свою Батьківщину проти чужої.

Невже Лугадонська трагедія нас нічому не навчила?

Ми вже маємо гучну корупційну справу з Примаковим в центрі, тепер до неї додався вихід з загальноукраїнського правового поля в царині земельних питань. Що ще нам потрібне для того, щоб зрозуміти – з обранням Примакова та інших радикалів ми дуже помилилися?

Прошу до перегляду:

 

 

 

Один коментар