сепаратистиУповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на Чернігівщині Руслан Марцінків звернувся до Служби Безпеки України з вимогою розслідувати факти сепаратизму та тероризму.

Повідомляє “Високий Вал” з посиланням на прес-службу Чернігівської обласної організації ВО «Свобода».

У соцмережі на сторінках “ВКонтакті” з’явилася інформація про спільноту “Черниговская Народная Республика”.

Сторінка містить факти публічних закликів до порушення територіяльної цілісности України, сепаратизму та тероризму на території самопроголошених всупереч Конституції України так званих Донецької та Луганської народних республік, які створюють істотні загрози національній безпеці України, та спрямована на маніпулювання свідомістю громадян.

Свободівець скерував відповідне звернення з вимогою розслідувати заклики до насильницької зміни, повалення конституційного ладу розповсюджених в соціяльній мережі.

Націоналіст вимагає ідентифікувати профілі в соцмережах можливих озброєних сепаратистів.

Коментарі закриті.