У 2012 році Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі відкрито новий напрямок кредитування ­- «реконструкція житла».

За інформацією Чернігівського обласного фонду, кредит на реконструкцію надається в розмірі не більше 50 тис. грн. з терміном користування до 20 років. Плата за користування пільговими кредитами становить 3% річних.

За рахунок кредитних коштів, що передбачені для реконструкції, позичальник має можливість замінити покрівлю, вікна, двері, підлогу, виконати роботи по утепленню житлового будинку, модернізувати систему опалення, замінити застаріле інженерне обладнання, виконати інші роботи, спрямовані на підвищення технічно-економічних показників експлуатації власного житла.

За обласною програмою «Власний дім» сільські жителі Чернігівщини мають можливість отримати пільгові кредити на наступні цілі:

– нове будівництво індивідуального житлового будинку – до 100 тис. грн. на 20 років;

– добудову індивідуального житлового будинку – до 50 тис. грн. на 20 років;

– будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла) – до 15 тис. грн. на 5 років.

З питань отримання кредитів за обласною програмою «Власний дім» необхідно звертатися до райдерж­адміністрації або до Чернігівського обласного фонду безпосередньо. Адреса фонду: м. Чернігів, вулиця Малиновського, 32-б, тел.: 0(22) 95-39-35, 95-89-07.

Коментарі закриті.