У Мені протягом року відбудуться весняна (квітень-травень) та осіння (вересень-жовтень) акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля», а в її рамках Дні довкілля (4 та 25 квітня і 12 вересня). Щоп’ятниці в місті буде відбуватись санітарне прибирання, – повідомляє мськрада.

“ Щороку після зими наше місто “благає нас про допомогу”, адже в парках, в плавнях та на узбіччях доріг швидко виростають сміттєві Еверести. Якою б не була робота комунальних служб, із недбальством і безкультур’ям їм не впоратись.” – зазначив заступник міського голови Юрій Стальниченко, розпочинаючи доповідь з даного питання.

Директор КП “Менакомунпослуга” Олександр Сидоренко доповів, що “періодично збої у вивезенні сміття виникають через незадовільний стан техніки, яка потребує регулярних ремонтів та несплатою жителями міста за послуги з вивезення побутових відходів.”

Виконавчий комітет вирішив звернутися у своєму рішенні до керівників підприємств, установ та організацій, жителів міста з проханням прийняти участь у проведенні акцій «За чисте довкілля» та днів благоустрою, постійно підтримувати належний порядок на прилеглих та розподілених територіях. Також в рішенні зазначається необхідність дотримання всіма без вийнятку мешканцями Правила благоустрою, при цьому органам внутрішніх справ рекомендовано посилити контроль за їх дотриманням.

Відзначено і важливість самоорганізації жителів, адже об’єднавши зусилля, мешканці зможуть долучитися до прибирання парків і скверів, дитячих і спортивних майданчиків, упорядкування територій в своєму мікрорайоні або біля власного подвір’я шляхом організації і проведення «суботників»…

“Наша Мена – це такий самий дім, як і власний, і кожен дбайливий господар намагається підтримувати порядок в своєму домі” – говорить Юрій Валерійович.

Резюмуючи, міський голова Федір Фесюн зазначив: “Сподіваюся на свідому і патріотичну позицію всіх менян, які щороку, роблять все для того, щоб жити в нашому місті було зручно та затишно. Давайте разом і надалі продовжувати цю гарну традицію. Будьмо європейцями в своїх діях, і українцями в душі!”

Коментарі закриті.