Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома зацікавлених осіб зміст листа ДФС України від 14.02.2015р. №4968/7/99-99-15-03-01-17 «Щодо справляння єдиного податку платниками четвертої групи»:

«Державна фіскальна служба України, з метою забезпечення виконання вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та з метою уникнення непорозумінь з платниками податків повідомляє.

Платниками єдиного податку четвертої групи є сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи суб’єкти господарювання, який станом на 1 січня базового (звітного) року має податковий борг (недоїмку), за винятком безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

Об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди (п. 292.1. ст. 292 Кодексу).

Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.

Базою оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), а для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) – нормативна грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок здійснюється органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Тобто, інформацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок для розрахунку податкових зобов’язань сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати від територіальних органів Держземагенства України за місцем знаходження таких земельних ділянок.

Протягом І кв. 2015 р. передбачається затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи. До затвердження форми податкової декларації з єдиного податку для платників податку четвертої групи рекомендовано використовувати форму Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку, затверджену наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 №864.

У зв’язку з тим, що форма податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку передбачає щомісячні нарахування, пропонуємо платникам податку протягом першого кварталу сплачувати нараховані суми у терміни, передбачені для сплати фіксованого сільськогосподарського податку».

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;His skating has stood out early in his tenure with the Oilers

UN Secretary General Ban Ki moon has warned that Yemen is falling apart and called for Western backed President Abedrabbo Mansour Hadi, who resigned last month in protest at growing unrest sparked by the Huthis, to be restored to power.mcm backpack for sale
A brilliant goal on a first timed shot in Canada’s final World Cup tune up against England only elevated expectations.mulberry bags uk

BUT I DON’T SYMPATHIZE WITH YOU KILLING PEOPLE.timberland boots sale
8 percent), and Enterprise Risk Services (4.mulberry bag outlet

Puis j’ai insist quelques semaines plus tard et.mcm bookbag

Коментарі закриті.