Businessman carrying notebooksДержавне мито за проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно; іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно має перераховуватись на рахунки територіальних органів Державної казначейської служби, відкриті за балансовим рахунком 3111….. «Надходження до загального фонду державного бюджету» та за кодом класифікації доходів 22090200 «Державне мито не віднесене до інших категорій».

Інформацію про реєстраційні рахунки для справляння державного мита можна дізнатися в органах державної реєстрації прав за місцем проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Плата за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з 01 січня по 30 червня 2013 року справляється на рахунок за наступними реквізитами:

отримувач: Міністерство юстиції України, код ЄДРПОУ- 00015622;

реєстраційний рахунок № 31256203100177 в Державній казначейській службі України, МФО 820172.

Oбов’язкове зазначення у призначенні платежу коду платної послуги та скороченого найменування послуги, коду суб’єкта надання послуги та його найменування в наступній послідовності:

«коду суб’єкта надання послуги/код платної послуги, найменування суб’єкта надання послуги; скорочене найменування послуги».

Менська РДА

Коментарі закриті.