нарада ярмарок27 травня голова районної державної адміністрації Олександр Мисник провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення цьогорічного Троїцького ярмарку.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Ольховик поінформувала присутніх про те, що на сьогоднішній день до відділу надійшло більше 150 заявок від підприємств та підприємців на участь у ярмарку.

Поярмаркувати у Мені забажали представники Чернігівської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Закарпатської, Полтавської, Сумської областей. Щоб розмістити торгові ряди уже потрібно більше 1050 метрів. Про розмаїття сільськогосподарської продукції, яка буде представлена на ярмарку, повідомив заступник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Терентієв.

Члени оргкомітету обговорили питання проведення флешмобу «Прапор єднає Україну», конкурсів парадів вишиванок та креативних велосипедів, виступів учасників художньої самодіяльності, оцінювання участі і колоритності територіальних громад та інші організаційні моменти.

У підсумку Олександр Мисник наголосив на необхідності генерального прибирання міста напередодні Троїцького ярмарку і дав доручення до наступного засідання оргкомітету розробити план-схему розташування учасників ярмарку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Коментарі закриті.