ЄС27 листопада на прямому телефонному зв’язку з населенням Менського району перебував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко.

У зверненнях до нього громадянами були порушені питання роботи кафе на території району у вечірній час; підключення чотирьохквартирного будинку по вулиці Леніна до газопостачання; забезпечення автобусним сполученням жителів села Слобідка із районним центром. Керівником усі звернення розглянуто, надано роз’яснення та відповідні доручення для вирішення поставлених питань.

Під час спілкування із жителями району Володимир Улянович звертав особливу увагу на виконанні завдань і доручень Президента України щодо розвитку економіки району та продовження курсу України на євроінтеграцію.

«Президент України Віктор Янукович наголошує, що Україна продовжуватиме курс на євроінтеграцію. «Як тільки ми вийдемо на той рівень, який …буде відповідати нашим інтересам, коли ми домовимось на нормальних умовах, тоді будемо вести розмову про підписання угоди…Україна, перш за все, повинна мати достатній економічний ресурс…», – коментував цитати Глави держави перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко у розмові з жителями району.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.