В освітній мережі «Щоденник.ua», робота якої схвалена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, створено спеціальну групу «Готуємося до ДПА разом». Тут опубліковані збірники завдань для проведення ДПА учнів 4-х, 9-х та 11-х класів, а також кожен школяр може отримати в цій групі кваліфіковану відповідь педагогів на будь-яке питання щодо проходження ДПА.

До підсумкової атестації залишилося не так багато часу. У початковій школі ДПА відбуватиметься з 11 до 20 травня з української мови і читання та математики. В основній – з 14 до 30 травня з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови (англійської мови). А в старшій школі – з 4 по 11 травня з трьох предметів: української мови, профільного предмета та предмета за вибором.

У спільноті «Готуємося до ДПА разом!» користувачі «Щоденник.ua» мають можливість першими ознайомитися з актуальними новинами про державну підсумкову атестацію та обговорити важливі теми на форумі групи. Також для підготовки до ДПА учні та педагоги можуть використовувати інші функціональні можливості порталу, серед яких:

– Електронна навчальна бібліотека;
– Мультимедійна бібліотека;
– Конструктор тестів;
– Інтерактивні навчальні додатки.

Використання освітнього простору «Щоденник.ua» є повністю безкоштовним і надається без будь-якої абонентської плати.

Коментарі закриті.