Триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом минулого року. Подати декларацію можна завітавши до податкової інспекції за місцем проживання. Там безкоштовно не лише нададуть бланк декларації, але в разі необхідності й допоможуть його заповнити.

Втім, електронні сервіси, які успішно впроваджуються в фіскальній службі, надають можливість ділового спілкування в режимі он-лайн. Декларацію про доходи також можна надіслати зі свого персонального комп’ютера. Допоможе в цьому сервіс «Заповнення декларації громадянами», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу ДФС України. Отже, громадяни та фізичні особи-підприємці можуть відзвітувати про минулорічні доходи, надіславши електронною поштою заповнену декларацію про майновий стан і доходи. Але для цього необхідно мати електронний цифровий підпис.

Кампанія декларування доходів триватиме до 1 травня. Дуже важливо не лише вчасно подати декларацію, але й внести до неї достовірну інформацію. Якщо є сумніви щодо сум отриманих доходів чи сплачених податків, уточнити такі відомості також допоможуть електронні сервіси.

Фізособа-платник податків може в електронному вигляді сформувати запит та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Допоможе в цьому електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Електронна адреса веб-порталу ДФС України – www.sfs.gov.ua. На суб-сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області можна більше дізнатися про кампанію декларування. Адреса субсайту – ch.sfs.gov.ua.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;When we beat Wisconsin, Kadeem Jack was out for three days (due to illness) and he had a monster gamehistoric landmark

In 1972, when and threw open the doors and uncovered the windows at Twin Peaks Tavern on the corner of Castro and Market streets, they didn’t know they were making history.mcm bags for sale
Peugeot 308 SW vs compact estate rivals

New Peugeot 308 SW takes on compact estate rivals from Ford and SEAT, as small engines meet big boots If a hatchback is no longer practical enough for you, a variety of spacious alternatives is available.mulberry uk
would go to war to protect.mulberry outlet

“They were my daughter’s future.mulberry outlet
For us, we’re great with the size of our stadium right now.michael kors bracelet uk
of 2005 EURASIP European Signal Processing Conf.prada outlet online
prada handbags uk

Коментарі закриті.