Пасічники Менщини обговорять проблемиДнями заклопотано зателефонувала Валентина Троцик із Мени:

–У нас на базарі різного меду – очі розбігаються. Щоб вибрати,  хотілось би знати, які види меду збираються у нас в районі. І як правильно вживати цей продукт і дітям, і дорослим?

Власна пасіка – корисне хобі

Натуральний бджолиний мед за ботанічним походженням поділяють на квітковий, падевий і змішаний (природна суміш квіткового і падевого меду). Крім того,  усі види меду поділяють на світлі і темні.

Квітковий мед може бути монофлорним – з нектару однієї (або переважно однієї) рослини і поліфлорним (збірним) – з нектару кількох рослин.

Який мед потрапляє до вуликів пасічників Менщини?

Запитала про це у начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Павла Терентієва, «за сумісництвом» – бджоляра-любителя з багаторічним стажем.

– На Менщині є чимало ріпакових і соняшникових плантацій, гречка, луги, – розповідає Павло Олександрович. – Усі ці угіддя  бджоли використовують сповна, тому у нас, в основному, й продають мед із різнотрав’я (луговий), ріпаковий, соняшниковий. Ще є гречаний, акацієвий, липовий. Усі ці види цінні, але я раджу вживати найцінніший – із власної пасіки. Бджолярство, на перший погляд, здається складною справою, але наполегливість дасть свої плоди: матимете корисне захоплення на все життя!

І світлий, і темний

Отож мед буває такий:

–луговий – золотисто-жовтого, часом жовто-коричневого кольору, з приємним ароматом і смаком. Вважається дуже корисним і лікувальним. Використовується при різних захворюваннях як лікувально-профілактичний засіб;

– акацієвий мед у чистому вигляді – водянисто-прозорий, а у разі потрапляння інших видів набуває іншого відтінку, має тонкий і ніжний аромат. За кімнатної температури може дов­гий час зберігатися у сиропоподібному стані;

– липовий свіжовідкачаний має світло-жовтий або світло-янтарний колір, приємний ніжний аромат квітів липи;

– соняшниковий мед має золотистий відтінок, приємний терпкуватий смак і слабкий аромат. Мед швидко кристалізується, часом навіть і в стільниках. Внаслідок кристалізації утворює крупнозернисту масу світло-янтарного кольору, інколи із зеленуватим відтінком;

– ріпаковий мед має гіркуватий присмак, світлого кольору, схильний до швидкої кристалізації;

– гречаний мед відносять до  темних видів меду. Він темний, із коричневим відтінком, характерним сильним ароматом, гострим приємним смаком, злегка подразнює слизову оболонку горла. Кристалізується у масу від дрібно- до крупнозернистої світло-коричневого або темно-коричневого кольору.

Є ще й падевий та експресний мед, але він менш цінний.

Центробіжний, пресований, стільниковий…

Також мед класифікується залежно від способу одержання. Центробіжний мед вилучають із розпечатаних стільників на медогонках.

Для розпечатування стільників використовують теплі ножі. У цьому випадку можливе засмічування меду дрібними шматочками воску. Пресуванням стільників виділяють тільки в’язкі та желеподібні види меду. Такий продукт містить багато квіткового пилку, воску і тому каламутний.

Стільниковий мед характеризується найвищою цінністю. У запечатаному вигляді в комірках стільників мед повністю зберігає свій аромат, не контактує з металом медогонки, повітрям і вважається кращим для лікування.

Ніякого окропу з медом!

Виявляється, є кілька правил вживання цього цінного продукту, яких потрібно дотримуватися.

По-перше, надмірна кількість меду може негативно позначитися на стані нервової системи людини. Для дорослих нормою вважається 150 грамів на день, для дітей варто цю дозу зменшити у три рази.

По-друге, мед можна розсмоктувати перед їжею хвилин за 15 – 20. Таким чином він зі слиною швидше потрапляє у кров. Можна також мед розбавляти у прохолодній воді і пити дрібними ковточками. У жодному разі, не розбавляйте його гарячою водою, бо мед починає виробляти небезпечну речовину оксиметилфурфурол, який негативно впливає на нервову систему людини і здатний викликати злоякісну пухлину.

Після прийому меду бажано почистити зуби, тому що він негативно впливає на зубну емаль.

По-третє, мед підвищує температуру. Тому його не можна вживати при лихоманці, він тільки погіршить стан.

Слід також враховувати, що яким би мед не був корисним, його не слід вживати, якщо у вас алергія на медові продукти чи якісь хвороби, які можуть бути посилені через мед (гастрит, панкреатит, виразкова хвороба шлунка та ін.). У цьому випадку слід спочатку проконсультуватися з лікарем. Причому бажано отримати консультацію ендокринолога, який підкаже, що краще саме вам і в яких кількостях вживати мед. Якщо, звичайно, у вас немає заборонних захворювань ендокринної системи.

Мед також не слід давати дітям до двох років, тому що в ньому можуть перебувати бактерії, які дитячий організм не зможе переробити.

Як уже зазначалося, найкориснішим вважається свіжий мед у стільниках. Але ним також не слід зловживати, тому що віск негативно впливає на роботу нирок.

Якщо дотримуватися цих простих правил, то можна отримати максимальну користь від меду.

Коментарі закриті.