subsydiaОтримувачі житлових субсидій несуть відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що впливають на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Про це нагадує відділ субсидій та адресної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Менської РДА.

Виплата субсидії припиняється за поданням надавача послуг, якщо отримувачі субсидії не сплачують відповідної частки житлово-комунальних послуг. Також субсидія припиняється у випадку свідомого подання отримувачем недостовірних даних про доходи та майновий стан.

Державними соціальними інспекторами управління постійно проводяться перевірки повноти та достовірності інформації, яку надають громадяни при зверненні за всіма видами допомоги. Найчастіше виявляються такі порушення:

– громадяни здають свої Державні акти на право власності на земельну ділянку в оренду, але не повідомляють про це та не надають довідки про орендну плату;

– громадяни не повідомляють про передачу права власності на житло іншим особам, що тягне за собою припинення субсидії;

– громадяни не повідомляють про всі транспортні засоби, які є у володінні (користуванні);

– громадянами не надаються довідки про доходи, отримані по місцю роботи за сумісництвом, і також про виплати з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Суми субсидій, перерахованих надміру внаслідок свідомого подання документів із неправильними відомостями, повертаються за вимогою управління та соціального захисту населення, а у разі неповернення добровільно – питання вирішується у судовому порядку.

Коментарі закриті.