На Чернігівщині розпочали місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї. З 1 по 30 квітня всі, хто незаконно володіє вогнепальною та холодною зброєю, матимуть змогу добровільно позбутися її і звільнитися від адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

Від трьох до семи років позбавлення волі. Таке покарання загрожує тому, хто має у власності незаконну зброю. Проте, кажуть правоохоронці, є можливість таки уникнути кримінальної відповідальності. На Чернігівщині розпочато місячник добровільної здачі зброї. Поліцейські закликають громадян самостійно позбавитись від незаконних вибухових пристроїв, холодної та вогнепальної зброї.

 

Сергій Бриль, начальник СК ГУНП в області: «Поліція звертається до всіх жителів Чернігівщини. Закон передбачає звільнення від відповідальності, якщо ви добровільно принесете зброю до органів та підрозділів поліції».

 

Повертаючись із зони АТО, бійці часто привозять у якості сувеніру трофеї. Проте, вони не замислюються над тим, що такі дії є незаконними, кажуть правоохоронці. Ті ж, хто з якихось причин не здадуть зброю протягом квітня, будуть мати проблеми із законом.

 

Сергій Бриль, начальник СК ГУНП в області: «Ми попереджаємо, стаття 263 ККУ передбачає кримінальну відповідальність за незаконне зберігання зброї. І передбачає термін ув’язнення від 3 до 7 років. Отже, громадяни, вибір за вами».

 

Правоохоронці наголошують, громадяни, які мають у володінні незаконну вогнепальну чи холодну зброю, а також ті, хто знайшов боєприпаси часів Другої світової війни, мають звертатись до Головного управління національної поліції в області чи до підрозділів поліції на місцях.

 

Мітки:

Коментарі закриті.