Варіантів літнього відпочинку нині безліч. І за кордоном, і в Криму. Звичайно, більшість жителів Менщини у кращому випадку може собі дозволити лише виїзд на Десну: дешево і сердито.

А от слуги народу мають набагато ліпші можливості. За повідомленням газети «Комсомольская правда в Украине», літні канікули депутатів Верховної Ради України обійдуться платникам податків (тобто, нам з вами) у 17 мільйонів гривень. І це тільки відпускні народних обранців, які складають по 38 тисяч гривень на кожного. У цю суму не входять найрізноманітніші пільги, безкоштовні путівки у спеціальні санаторії і тому подібне. При цьому треба розуміти, що абсолютна більшість народних обранців – люди, м’яко кажучи, далеко не бідні, можуть собі дозволити й без відпускних і Єгипет, і Канари, і Багами.

Та ж сама «Комсомольская правда» помітила, що значна частина нардепів на роботу у Верховну Раду взагалі не ходить. А з 450 слуг народу 174 депутати за час сесії не підготували жодного законопроекту, не виступали і взагалі не подавали будь-яких ознак працездатності. Де ще в Україні можна знайти таке місце роботи, куди б не треба було ходити, а солідну зарплату і не менш солідні відпускні отримувати вчасно і в повному обсязі?

Не знаю, як у кого, а у наших слуг криза вже закінчилася. Газета «Дело» повідомляє, що державна компанія «Донецька залізниця» придбала позашляховик  RX 350 Luxury за ціною 652 тис. гривень. У тендерному комітеті держкомпанії відмовилися повідомити, для яких потреб був придбаний джип. Але очевидно не для того, щоб підвозити пасажирів до потягів.

Більше інших на закупівлю парку дорогих машин запланували витратити підлеглі міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. На початку липня міністерство оголосило про проведення тендера на закупівлю чотирьох автомобілів  Mercedes, чотирьох автомобілів Audi А6 і 12 машин Toyota Camry. Мерси коштуватимуть бюджету більш ніж два мільйони гривень, а вартість Audi коливається від 35 тис. до 73 тис. євро. А кажуть, у міліції не вистачає грошей на бензин, аби виїхати на місце злочину.

І нарешті Чернігівська регіональна держлабораторія ветеринарної медицини оголосила про проведення тендера на купівлю автівки Hyundai Santa Fе, яка коштує близько 230 тисяч гривень. Уявляєте, якого рівня сягнув розвиток ветеринарії у нашій рідній області!

Коментарі закриті.