Про перспективи функціонування закладів соціальної сфери району в умовах об’єднаної територіальної громади в 2017-2018 роках говорили днями в Менській райдержадміністрації, йдеться на сайті РДА.

Керівники структурних підрозділів РДА, установ та організацій району висловили своє бачення з даного питання.

Для освітньої галузі найкращий варіант – передача загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів до 01 вересня. Якщо процес затягнеться до 01 січня 2018 року, то виникає ряд ризиків щодо відкриття рахунків та проведення тендерних процедур по енергоносіях. Наголошувалось і на вирішенні функціонування Степанівського МНВК.

По передачі закладів культури та медицини також є ряд важливих питань, які потребують виваженого рішення. Зокрема, це і виконання районних програм по забезпеченню інсуліном, гемодіалізом, знеболюючими препаратами онкохворих та здешевленими ліками інших категорій хворих. Також мова йшла і про функціонування централізованої бібліотечної системи в умовах ОТГ.

Голова райдержадміністрації дав доручення присутнім на нараді керівникам у тижневий термін подати конкретні пропозиції для подальшого діалогу із Менською міською радою по питанню передачі закладів соціальної сфери району в їх управління.

Коментарі закриті.