Лістеріоз – природноосередкове інфекційне захворювання людей та тварин, яке у людини перебігає з різномаїттям клінічних проявів (гнійний менінгіт, менінгоенцефаліт, абсцес мозку, фолікулярна, катаральна ангіна, викидні), – інформує заступник начальника Чернігівського міжрайонного Управління ГУ ДСЕС у Чернігівській області Юлія Зеркаль.

Збудником хвороби є лістерія, яка здатна розмножуватися при температурі 4-60˚С у ґрунті, воді, харчових продуктах, накопичуватися в продуктах, що зберігаються у побутових холодильниках. Завдяки останній особливості лістерії називають «мікробом холодильника». Вони стійкі до високих концентрацій повареної солі, здатні до розмноження в солоних овочах, молочних та м’ясних продуктах, при кип’ятінні гинуть.

Збудником лістеріозу інфіковано багато видів диких та синантропних гризунів (сірі щури, домові миші), дикі та хижі тварини, сільськогосподарські тварини, коти, собаки, птахи. Серед свійських тварин найчастіше хворіють вівці, свині, велика рогата худоба, кролі, кури. Кліщі здатні тривалий час зберігати лістерії та передавати їх потомству.

Виділення лістерій хворими та перехворілими тваринами у зовнішнє середовище відбувається із сечею, фекаліями, молоком, секретом носової порожнини, очей, статевих органів. Джерелом інфекції може бути хвора людина чи бактеріоносій.

Зараження людини відбувається наступними шляхами: харчовим (80%) при вживанні в їжу недостатньо термічно обробленого м’яса, сирого молока, овочів, води та інших продуктів;аерогенним при обмолоті інфікованого зерна, роботі із соломою, сіном, прибиранні приміщень, де утримувались інфіковані тварини; контактним при догляді за хворими тваринами, їх забої та розборі туш, рідше – при контакті з хворою людиною; трансплацентарним від матері до плоду.

До захворювання схильні усі вікові групи населення незалежно від статі, але переважно особи зі зниженою резистентністю організму, тому групу ризику складають новонароджені, вагітні, люди похилого віку, хворі на алкоголізм. Можливі професійні захворювання ветеринарних фахівців, робітників боєнь, м’ясо- і птахокомбінатів, тваринницьких ферм тощо.

З метою запобігання захворюванню на лістеріоз необхідно:

– регулярно проводити дератизаційні заходи на об’єктах, у оселях, домашніх господарствах;

– захищати від гризунів джерела водопостачання, продукти харчування;

– овочі зимового зберігання перед вживанням в їжу ретельно мити і піддавати термічній обробці;

– не купувати на стихійних ринках м’ясо, молоко та інші продукти тваринництва;

– дотримуватись правил особистої гігієни, особливо під час робіт у господарстві;

– для захисту від кліщів використовувати репеленти.

Коментарі закриті.