1-veresnyaОсінь покликала дітей за парти. Теперішня шкільна програма не з легких. Про це знають усі батьки, чиї чада пішли здобувати освіту.

– Щоб успішніше гризти граніт науки, організм дитини повинен отримувати достатньо йоду, – розповів лікар-ендокринолог, керівник програми “Подолання йододефіциту на Чернігівщині” Олег Осадців, повідомила “Нашому слову” прес-служба Чернігівської міської екологічної організації “Зелений світ.

– Якщо мозок дитини не здатний сприймати новий матеріал, засвоювати, запам’ятовувати – вчитися важко. А розумові здібності напряму залежать від насиченості йодом”, – сказав лікар.

Олег Осадців додав, що кожні 20 з 30 учнів у класі страждають від нестачі йоду. Таким дітям важко зосередитися, вони неуважні, погано аналізують їм важко запам’ятовувати. Нестача йоду призводить до сповільнення мислення і обмежує можливості і учителя, і учня.

Але насичуючи свій організм йодом, дитина може підняти рівень IQ на 10-15 пунктів. Що для цього треба зробити? Купувати дорогущі ліки?

– Достатньо просто щодня вживати страви, приготовані з використанням йодованої солі, або щодня їсти морепродукти, і проблема зникне, – підкреслив Олег Осадців.

Лікар-ендокринолог навів результати досліджень у всьому світі. Завдяки йодованій солі цілі країни, зокрема, Швейцарія, вирвалися із відстаючих в інтелектуальному плані, до когорти найрозумніших націй.

– Українські школярі також можуть зробити інтелектуальний стрибок, – впевнений лікар.

Коментарі закриті.