Що сниться користувачам Яндекса з Чернігівської областіЩомісяця мешканці України задають Яндексу близько мільйона запитів, а жителі Чернігівської області — понад 10 тисяч запитів, які так чи інакше пов’язані зі снами.

Про це “Нашому слову” повідомила прес-служба “Яндекс-Україна”.

Найчастіший із них — [сонник]. Він входить до сотні найпопулярніших запитів українців разом із соціальними мережами та інтернет-сервісами. А іноді дістається і верхньої десятки.

Найбільший сплеск інтересу до сновидінь виникає в січні, в період ворожінь на святки.

Найчастіше чернігівці, як і решта українців, намагаються дізнатися, як трактувати побачене. Наприклад, [до чого сниться пташеня сови] чи [що як сниться золотий перстень]. Уві сні бачать і звірів — [до чого наснився козел], і їжу — [до чого сниться малина], і різноманітні події — [приснилося що мені передбачають майбутнє].

Іноді сновидіння описують у загальних рисах — [коли сниться дощ], а іноді дуже докладно, щоб уже напевно — [наснилося, що дружина подарувала мені красиві коричневі туфлі].

Топ-10 снів, тлумачення яких українці шукають в Яндексі:

До чого сниться…

вагітність

риба

весілля

колишній хлопець

змія

хлопець, який подобається

кров

море

секс

собака

У Яндексі шукають не лише значення снів. Іноді користувачі хочуть дізнатися, [що потрібно зробити щоб приснився страшний сон] або [як зробити щоб сон не збувся]. А дехто хоче навчитися впливати на сни інших — [як пробратися в сон людини] чи [як зробити так щоб людині наснилося те що треба мені].

Трапляються і такі запити жителів Чернігівської області про сни:

[що якщо вам приснилося що до вас лізе обніматися красива дівчина]

[якщо сниться що мій онук чомусь дуже повненький хлопчик]

[ого, капець, що за сон такий ненормальний!]

[що сниться кішці]

[що якщо сниться що ти з кимось ділиш рис?]

[до чого сниться міліція]

Коментарі закриті.